Neler Yeni

Yardım İnternet sağlayıcısı ve taahhüt için yardım

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
arda bey
haberim yokken eve internet bağlatmışlardı 1 sene önce 2 yıl taahütle ancak internet yavaş bu taahütü iptal ettirmek için para ödemem gerekiyor mu (türk telekom) bir de sağlayıcı öneriniz varsa sıkıntı yaşatmayacak bir internet sağlayıcısı onerirseniz cok mutlu olurum

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,554
İsim
Emre siyah
up bana da lazım bu bilgi

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
haberim yokken eve internet bağlatmışlardı 1 sene önce 2 yıl taahütle ancak internet yavaş bu taahütü iptal ettirmek için para ödemem gerekiyor mu (türk telekom) bir de sağlayıcı öneriniz varsa sıkıntı yaşatmayacak bir internet sağlayıcısı onerirseniz cok mutlu olurum
Tabi ki ciddi bir miktar alırlar taahhüt iptalinde. Ve altyapınınız nedir, kaç Mbps hız için sözleşmeniz var? Altyapı yoksa firma değişimi fayda etmez.

etnetalw

80+ Bronze
Türktelekom altyapısında www.fixnet.com.tr/evinterneti öneririm
Fixnet sunucularından aldığı ping değerleri: https://lg.fixnet.com.tr/cgi-bin/bgplg?cmd=traceroute&req=
Süperonline altyapısında www.milleni.com.tr öneririrm
Sozleşmen vera türktelekom ve iptal ediceksen ve paketinden düşük hız verilirse bir müşteri hizmetleri danışın cayma ücretini sorun vb.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Uğur Yusuf Bengü
Hocam 1 yılı doldurduysanız kanunen hiç bir şey alamazlar. 2 yıllık taahhütler kanuna aykırı ama bazı kelime oyunlarıyla sizi uğraştırırlar. Dava açsanız en az 2.5 sene sürüyor. En iyisi ya bitmesini beklemek ya da bedeli ödemek.

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
arda bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım teşekkürler altyapi sorgulattim turkenetin kablonetin vs altyapidi vardi

Top Bottom