Neler Yeni

80000 TL Bütçeye Sistem Toplama

asko56

80+ Silver
Anakart tarafında ekran karti ve işlemciyi değiştirmeye el verecek bir seviyede mi?
Ram bulamadım HB de(güvenilir) soğutucu buldum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tebilon güvenilir mi?
evet tebilion güvenilir

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
dostum çocuk oldugun çok belli verecegin cevap yok sana şöyle söyleyeyim anla arkadaşım almanyadan akrabası aracılıgı ile galax hof 3080ti getirdi 1.5-2 yıl kullandı sonra ürünü sattı 4080 e geçti toplam 1 saat degil 1.5 sene zaten kartın ne oldugunu gördüm say çünkü arkadaşın pc sini ben topladım teslerini yaptım çok uzun süre de arkadaşın evinde kullandım galax iyi marka bilmeden konuşan sen oldugun için zaten bana cevap vermiyorsun boş laf.
yazdığın cümleden bir şey zaten anlaşılmıyor he ben gidipte galax almayın çok kötü o bu demedim kullanıp memnun olmadığımı belirttim tabi sen gibiler böyle fanboyluk yapmayı seviyor. Arkadaşa bile ben seçmezdim dedim sana dokunmuş bana dokunan bir şey yok

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
evet tebilion güvenilir
Ramler sorun cikarmayacaksa RGB için para vermek istemiyorum. Şu durumda nasıl sizce

Ramler sorun cikarmayacaksa RGB için para vermek istemiyorum. Şu durumda nasıl sizce
Yinede olsun diyorsanız bu var

asko56

80+ Silver

Yinede olsun diyorsanız bu var
fiyat farkı 140 tl 140 tl fark ver corsair olsun

+ ekran kartı olarak çok daha uyguna 4080 süper var ayrıca düz 4080 alınmaz resmi olarak nvdia tarafından üretimi durduruldu üretimi olmayan bir ürüne 45 bin tl vermeyin

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY

asko56

80+ Silver
Hem satıcı hem marka güven vermedi?
marka güvenilir marka ama satıcı konusunda yorum yapamam

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
marka güvenilir marka ama satıcı konusunda yorum yapamam

Beta bilgisayarın galaxlari var onlardan birini tercih edebilirim

asko56

80+ Silver
Beta bilgisayarın galaxlari var onlardan birini tercih edebilirim
dedigim gibi tercih sizin ama eskide kalmış düz 4080 almayın kesinlikle ne olursa olsun 4080 süper alın her zaman en günceli ne ise o tercih edilmeli

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
dedigim gibi tercih sizin ama eskide kalmış düz 4080 almayın kesinlikle ne olursa olsun 4080 süper alın her zaman en günceli ne ise o tercih edilmeli
En son çıkan bu oldu.
İnternetten her parçayı en ucuz yerden(güvenilirliğine bakmadan) topladigimda hepsi 85057 liraya geliyor.
Hepsiburada da şuan 92318 liraya tekabül etti. 9 taksit için aradaki fark gaming.gen.tr gibi yerlerdeki vade farklarının çok altında gibi geldi bana siz ne dersiniz?

En son çıkan bu oldu.
İnternetten her parçayı en ucuz yerden(güvenilirliğine bakmadan) topladigimda hepsi 85057 liraya geliyor.
Hepsiburada da şuan 92318 liraya tekabül etti. 9 taksit için aradaki fark gaming.gen.tr gibi yerlerdeki vade farklarının çok altında gibi geldi bana siz ne dersiniz?
Parçaların uyumunda sorun yoksa ya bu ekran kartıyla yada 4070 süper ti ile alacağım

asko56

80+ Silver
En son çıkan bu oldu.

Parçaların uyumunda sorun yoksa ya bu ekran kartıyla yada 4070 süper ti ile alacağım
ssd yi satıcısı hepsiburada olanı tercih et sahtesi çok fazla

gerisinde bir sorun yok

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
ssd yi satıcısı hepsiburada olanı tercih et sahtesi çok fazla

gerisinde bir sorun yok
Hazır sistemden uygun mu geldi ne? Tabi kalite farkı vardır.

Hazır sistemden uygun mu geldi ne? Tabi kalite farkı vardır.
Kasa tek başına 20k zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,421
Üyeler
153,556
Son üye
Zeynneepp
Top Bottom