Neler Yeni

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Anlıyorum vazgeçtim. İtopyadan falan toplarım daha iyi.

Vazgeçtim arkadaşlar çok teşekkürler. RTX 2080S'i eksik yollarlar uğraşamam. :D
itopya nın dan da baya şikayetçi var bir çok yerde denk geldi. firmalar internet üzerinden aldıkları siparişlerine dikkat etmezlerse çok müşteri kaybederler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuyu bana yardımcı olabilecek adminlere duyurabilirseniz arkadaşlar çok yardımcı olmuş olursunuz.

masquerade

80+ Bronze
itopya nın dan da baya şikayetçi var bir çok yerde denk geldi. firmalar internet üzerinden aldıkları siparişlerine dikkat etmezlerse çok müşteri kaybederler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuyu bana yardımcı olabilecek adminlere duyurabilirseniz arkadaşlar çok yardımcı olmuş olursunuz.
Aynen öyle. Kimse incehesap'a güvenip de almıyor. Abdullah abi ve donanım arşivine güvenip sipariş veriyoruz sonuçta.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
bu form işlerinde yeniyim pek anlamyorum. Bu konuyu bana yardımcı olabilecek adminlere duyurabilirseniz arkadaşlar çok yardımcı olmuş olursunuz.

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Valla o kadar şikayet görüyorum ki 17nisanda topladığım sistemde eksik çıkıcakmış gibi hissediyorum.. inş doğru işlemci ekran kartı vs yollarlar

• Beğen

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
inventus ve qp bilişim herhalde en iyilerden belki müşteri sayısının az olması kaliteyide iyi vermelerine neden oluyordur

• Beğen

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
şimdi farkediyoum işlemci kutusunu da göndermemişler siyah acayip bi kutu var sadece

oknkrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Okan
İşlemci kutusu zaten gelmeyecekti kutusuz işlemci yazıyor

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
İşlemci kutusu zaten gelmeyecekti kutusuz işlemci yazıyor
nerde yazdığını ben farketmedim nerde yazıyor? en azından içerisinden çıkan bilgi fişleri gelmesi gerekmiyo mu?

oknkrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Okan
Sistemin linkinde işlemciye tıklarsanız işlemci sayfasında kutusuz işlemci diye yazıyor. Mpk da bu anlama geliyor. Multi package yani çoklu paket. Satıcılar bu şekilde işlemcileri toptan alıyor. Bu işlemcilerde bilgi fişi vb. olmuyor.

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Sistemin linkinde işlemciye tıklarsanız işlemci sayfasında kutusuz işlemci diye yazıyor. Mpk da bu anlama geliyor. Multi package yani çoklu paket. Satıcılar bu şekilde işlemcileri toptan alıyor. Bu işlemcilerde bilgi fişi vb. olmuyor.
anladım .garanti konusunda sıkıntı çıkmasın bu tür işlemcilerde

oknkrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Okan
Hayır çıkmaz normal garanti prosedürü işler.

• Beğen

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
Ekran kartını xfx rx 5600 xt değil sapphire pulse rx 5600 xt aldım umarım sapphire gelir.

ilk olarak xfx koydular sonra o stokta bitti sapphire koydular sapphire stokta bitti xfx geri döndüler.

Şuan sapphire rx 5600 xt seçeneklerde bile yok.

umarım sapphire rx 5600 xt gelir sistem.

• Beğen

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Ekran kartını xfx rx 5600 xt değil sapphire pulse rx 5600 xt aldım umarım sapphire gelir.

ilk olarak xfx koydular sonra o stokta bitti sapphire koydular sapphire stokta bitti xfx geri döndüler.

Şuan sapphire rx 5600 xt seçeneklerde bile yok.

umarım sapphire rx 5600 xt gelir sistem.
ne geliceğini kimse bilmiyo muhetemelen şansına ne çıkarsa

Top Bottom