Neler Yeni

8bitdo Ultimate C - İnceleme

Xtremex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Extreme
Dpad ve joystickler baya yumuşak bunu net diyebilirim test sonuçlarını da şu şekil paylaşayım.
Ocli ocsiz hiçbir şey fark etmedi hocam. Kablolu 3-4ms kablosuz bu şekilde konuya alta ekledim. Başka istediğiniz bir şey varsa bakabilirim.
Alıntıyı görüntüle
Teşekkür ederim, amazonda bt ultimate 1600 vergilerle 2200 oluyor pahalı, yani bu C modeli alınabilir şuanda. Kabloyla 3-4ms iyi, ultimate 2.4ghz diye bir modelleri var ona update ile kablolu 1000hz kablosuz 166hz güncellemesi getirdiler ama diğer modellere üvey evlat muamelesi yapıyorlar :). Belki mail atarsak bir şeyler olur. Daha önce f710 kullandınız mı çok ağır, ergonomisi ve joyistikleri kalas gibi. Ben swich pro controllere geçtim sırf bu yüzden ama o da sabit 15 ms :d. Ultimate C bu fiyat bandında güvenilir tek seçenek gibi.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Teşekkür ederim, amazonda bt ultimate 1600 vergilerle 2200 oluyor pahalı, yani bu C modeli alınabilir şuanda. Kabloyla 3-4ms iyi, ultimate 2.4ghz diye bir modelleri var ona update ile kablolu 1000hz kablosuz 166hz güncellemesi getirdiler ama diğer modellere üvey evlat muamelesi yapıyorlar :). Belki mail atarsak bir şeyler olur. Daha önce f710 kullandınız mı çok ağır, ergonomisi ve joyistikleri kalas gibi. Ben swich pro controllere geçtim sırf bu yüzden ama o da sabit 15 ms :d. Ultimate C bu fiyat bandında güvenilir tek seçenek gibi.
Ultimate olan hala xboxtan daha ucuz ve xboxa göre sağladığı özellikler iyi ve şık. Ben hepsini denedim mediamarktta en hoşuma giden xbox sonra bu oldu. F710 çok sert kalıyor bunun yanında. Hani sırf para verip aldığımdan demiyorum. Ergonomi xbox kadar olmasa da iyi.

Xtremex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Extreme
Ultimate olan hala xboxtan daha ucuz ve xboxa göre sağladığı özellikler iyi ve şık. Ben hepsini denedim mediamarktta en hoşuma giden xbox sonra bu oldu. F710 çok sert kalıyor bunun yanında. Hani sırf para verip aldığımdan demiyorum. Ergonomi xbox kadar olmasa da iyi.
Bakalım adamlara uzun bir mail attım topluluk rahatsız, bu güncellemeleri diğer modellere de getirin dedim. 2.4ghz ultimate modele geçen Bluetooth özelliği getirdiler, Bluetooth yoktu normalde. C olan senin kola da 166hz raporlama istedim biz uygulamadan seçelim dedim. Bakalım ne yapacaklar, yani çıkardıkları modelleri satmaları lazım her birine aynı özelliği getirmezler ama satış başarısı dışında müşteri memnuniyeti de önemli, şansımı denedim :d.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Bakalım adamlara uzun bir mail attım topluluk rahatsız, bu güncellemeleri diğer modellere de getirin dedim. 2.4ghz ultimate modele geçen Bluetooth özelliği getirdiler, Bluetooth yoktu normalde. C olan senin kola da 166hz raporlama istedim biz uygulamadan seçelim dedim. Bakalım ne yapacaklar, yani çıkardıkları modelleri satmaları lazım her birine aynı özelliği getirmezler ama satış başarısı dışında müşteri memnuniyeti de önemli, şansımı denedim :d.
Direkt yazılım desteği vermediler ondan hiç zannetmiyorum geleceğini. Diğerlerinde en azından ekleme yapabilecekleri yazılım var bunda yok :)

Xtremex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Extreme
Direkt yazılım desteği vermediler ondan hiç zannetmiyorum geleceğini. Diğerlerinde en azından ekleme yapabilecekleri yazılım var bunda yok :)
Maile cevap geldi, önerim ekibe iletilmiş, en azından ilgilenmeleri güzel. Senin kola getirirlerse firmware update ile gelir ya da 2. bir tool çıkarırlar belki sadece bu ayar için. Örnek olarak Sony, Gamesir ve Xbox gibi markaları verdim. Onların satış stratejişti muhtemelen bu fikri kabul etmez. Onlar her kolu kendine has özelliklerle satmayı hedeflerken benim fikrim Apple gibi daha az cihaz çıkarmak ama piyasadaki boşluğa oynayacak daha kapsamlı bir cihaz ile bir strateji geliştirmek. Xbox a alternatif olmak.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
hocam bt ultimate sanırım ucuzlamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Benli
Hocam iyi akşamlar aynı modeli bende banggood üzerinden aldım. Birkaç sorum olacaktı ben 1 şubatta sipariş verdim şu anda gümrükte sizin kargonuz ne kadar surede geldi ve gumruk asamasi ek bir masraf cikardi mi ve gumruk asamasi ne kadar sürdü.Onun dışında gamepad den memnun musunuz?

Ekler

• Screenshot_2024-02-14-23-25-00-014_com.banggood.client-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-14-23-25-00-014_com.banggood.client-edit.jpg
    206.3 KB · Hit: 61

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Hocam iyi akşamlar aynı modeli bende banggood üzerinden aldım. Birkaç sorum olacaktı ben 1 şubatta sipariş verdim şu anda gümrükte sizin kargonuz ne kadar surede geldi ve gumruk asamasi ek bir masraf cikardi mi ve gumruk asamasi ne kadar sürdü.Onun dışında gamepad den memnun musunuz?
Gümrük ek masraf çıkarmaz alırken vergiyi ödüyorsunuz zaten. Bende 9 gün sürdü çin yeni yılından dolayı birkaç gün fark olabilir. Bende 2 gün sürmüş gümrükten elime gelmesi. Ve evet hala memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Benli
Gümrük ek masraf çıkarmaz alırken vergiyi ödüyorsunuz zaten. Bende 9 gün sürdü çin yeni yılından dolayı birkaç gün fark olabilir. Bende 2 gün sürmüş gümrükten elime gelmesi. Ve evet hala memnunum.
hocam selam tekrardan size türkiyedeki hangi kargo firmasıyla ulaştı benimki gümrükten çıkmış ve TAMNG ye devredilmis diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam selam tekrardan size türkiyedeki hangi kargo firmasıyla ulaştı benimki gümrükten çıkmış ve TAMNG ye devredilmis diyor
TAMNG dediği bildiğimiz mng kargo mu oluyor?

Ekler

• Screenshot_2024-02-15-13-16-19-805_com.banggood.client-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-15-13-16-19-805_com.banggood.client-edit.jpg
    60.9 KB · Hit: 43

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Mesaj otomatik birleştirildi:

TAMNG dediği bildiğimiz mng kargo mu oluyor?
Bilmiyorum ki saat 9 gibi kargocunun ziliyle uyandım ondan ne idi kimdi bilmiyorum.
Handed Over To TKGT yazıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Benli
Bilmiyorum ki saat 9 gibi kargocunun ziliyle uyandım ondan ne idi kimdi bilmiyorum.
Handed Over To TKGT yazıyor
hocam selam tekrardan gamepad elime ulasti bu zero deathzone modu nasil aciliyor ve gamepadin uzerindeki + - tuslari ne ise yariyor aydinlatirsaniz sevinirim

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
hocam selam tekrardan gamepad elime ulasti bu zero deathzone modu nasil aciliyor ve gamepadin uzerindeki + - tuslari ne ise yariyor aydinlatirsaniz sevinirim
- ve + ya aynı anda bas 2 kez titrerse açıldı demektir 1 kez titrerse kapandı demektir. Onlar menü tuşları falan oluyor. Ortadaki + x bir tuşa basarsan da tekrarlı basma modu oluyor.

Top Bottom