Neler Yeni

8bitdo Ultimate C - İnceleme

Xtremex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Extreme
- ve + ya aynı anda bas 2 kez titrerse açıldı demektir 1 kez titrerse kapandı demektir. Onlar menü tuşları falan oluyor. Ortadaki + x bir tuşa basarsan da tekrarlı basma modu oluyor.
Ben şuan flydigi direwolf 2 yi düşünüyorum ama banggood da turkiye direct mail kalkmış 15 martta gelir yazıyor yaklaşık 1 ay. Sizde de öyle fazla mıydı teslim tarihi?
Banggood öncelikli gönderi de gümrüge takılmadan geçer mi direkt mail gibi?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Ben şuan flydigi direwolf 2 yi düşünüyorum ama banggood da turkiye direct mail kalkmış 15 martta gelir yazıyor yaklaşık 1 ay. Sizde de öyle fazla mıydı teslim tarihi?
Banggood öncelikli gönderi de gümrüge takılmadan geçer mi direkt mail gibi?
Benimki banggood öncelikli idi hiçbir sorun olmadı Çin yılından hemen önce almistim. Teslim tarihine hiç bakmadım. İstanbul'a 9-14 arası bir sürede geliyor genel olarak 10 günde teslim alıyorum Çin'den gelenleri.

Son düzenleme:

Prism

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Keser
@slm.ycl02 Hocam merhaba, 3 gün önce bende bu gamepadi Banggood üzerinden sipariş verdim. Bahsettiğiniz zero deadzone modunu ve tekrarlı basma modunu sizden duyuyorum. Kolda genelde FIFA oynuyorum, bu yüzden kolu sürekli zero deadzone modunda kullansam bir zararı olur mu? Ayrıca diyelim ki zero deadzone modunu açtım, o modu hiç kapatmadan gamepadi kapattım, sonrasında tekrardan gamepadi taktığımda o mod açık geliyor mu yoksa her defasında kendim açmam mı gerekiyor?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
@slm.ycl02 Hocam merhaba, 3 gün önce bende bu gamepadi Banggood üzerinden sipariş verdim. Bahsettiğiniz zero deadzone modunu ve tekrarlı basma modunu sizden duyuyorum. Kolda genelde FIFA oynuyorum, bu yüzden kolu sürekli zero deadzone modunda kullansam bir zararı olur mu? Ayrıca diyelim ki zero deadzone modunu açtım, o modu hiç kapatmadan gamepadi kapattım, sonrasında tekrardan gamepadi taktığımda o mod açık geliyor mu yoksa her defasında kendim açmam mı gerekiyor?
Açık geliyor hafızada kalıyor yani. Zero deadzone modunu açıp şu siteye girin: https://hardwaretester.com/gamepad sonra parmaklarınızı joysticklerin üzerine koyun axis yazan yerde hareketlilik göreceksiniz bu en ufak hareketinizi dahi algıladığını gösteriyor. Zero deadzone modunu kapattığınızda ise hassasiyet artmış oluyor joystiick küçük hareketleri algılamıyor. Ek olarak kendi yorumunuzu da belirtirseniz konu zenginleşir almayı düşünenler için fikir olur :)

Prism

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Keser
Açık geliyor hafızada kalıyor yani. Zero deadzone modunu açıp şu siteye girin: https://hardwaretester.com/gamepad sonra parmaklarınızı joysticklerin üzerine koyun axis yazan yerde hareketlilik göreceksiniz bu en ufak hareketinizi dahi algıladığını gösteriyor. Zero deadzone modunu kapattığınızda ise hassasiyet artmış oluyor joystiick küçük hareketleri algılamıyor. Ek olarak kendi yorumunuzu da belirtirseniz konu zenginleşir almayı düşünenler için fikir olur :)
Tabii, gamepad gelince kendi incelememi de konuya katarım. Teşekkürler.

Prism

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Keser
@slm.ycl02 Kol bu sabah elime ulaştı. Zero deadzone modu ile şu şekil sonuç aldım, en ufak dokunmamda bile analog hareket ediyor zero deadzone modunda.
1709811220433.png

Prism

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Keser
Baya iyi hayırlı olsun.
Teşekkürler. Kol cidden bayağı iyi duruyor. LT-RT tuşlarında bi garipseme hissetmedim ben gayet iyi hissettiriyorlar. Umarım kroniği çıkmaz bunun eski kolum GXT 590 gibi.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Teşekkürler. Kol cidden bayağı iyi duruyor. LT-RT tuşlarında bi garipseme hissetmedim ben gayet iyi hissettiriyorlar. Umarım kroniği çıkmaz bunun eski kolum GXT 590 gibi.
Genellikle ergonomi hakkında şikayet okumuştum ama büyük elim olmasına rağmen ağrı hissetmedim.

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun. İkinci El, Matematik
Instagram
https://www.instagram.com/nurullah_atl
Steam
https://steamcommunity.com/id/disastroustr
Facebook
1000009873
Twitter
nurullah6152
Discord
Psyco6152#8468
daha bugün ultimate c olan versiyonu sipariş verdim amazonda bir satıcı ucuza satıyordu mor renk ben de aldım 1179 liraya geldi bana son 2 stok kalmıştı o da bitmiş çok güzel gözüküyor oyun kolu uzun zamandır takip ettiğim bir üründü 2 haftaya felan anca elime ulaşır merak içerisindeyim bu fiyata denk geldiği için şanslıyım türkiyedeki en ucuz fiyat 1700 galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

en ucuz 1900 müş bu arada

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
daha bugün ultimate c olan versiyonu sipariş verdim amazonda bir satıcı ucuza satıyordu mor renk ben de aldım 1179 liraya geldi bana son 2 stok kalmıştı o da bitmiş çok güzel gözüküyor oyun kolu uzun zamandır takip ettiğim bir üründü 2 haftaya felan anca elime ulaşır merak içerisindeyim bu fiyata denk geldiği için şanslıyım türkiyedeki en ucuz fiyat 1700 galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

en ucuz 1900 müş bu arada
Banggoodda amazon sayılır hocam. İlk kullanıcı indirimiyle yine o fiyata alabilirsiniz.

BGSGP

80+ Bronze
@slm.ycl02 Hocam bende dün amazondan pembe renklisini sipariş ettim, bugün elime ulaştı. Birkaç soru soracaktım.

1. Bunun driver'ı var mı? Varsa nerden yükleyebilirim? (Ben bir tanesini indirdim, USB ile bağlayın diyor, bağlayınca bir şey olmuyor.=

2. Gamepadi sarj etmek için USB portuna type c kablosuyla taktım, sonra bir baktım gamepad hala çalışıyormuş. USB ile bağlayınca sarj olurken aynı zamanda sarj mı oluyor yoksa ben sarj ettiğimi zannedip sarj etmiyor muyum?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
@slm.ycl02 Hocam bende dün amazondan pembe renklisini sipariş ettim, bugün elime ulaştı. Birkaç soru soracaktım.

1. Bunun driver'ı var mı? Varsa nerden yükleyebilirim? (Ben bir tanesini indirdim, USB ile bağlayın diyor, bağlayınca bir şey olmuyor.=

2. Gamepadi sarj etmek için USB portuna type c kablosuyla taktım, sonra bir baktım gamepad hala çalışıyormuş. USB ile bağlayınca sarj olurken aynı zamanda sarj mı oluyor yoksa ben sarj ettiğimi zannedip sarj etmiyor muyum?
1)Sürücüsü yok olan sürücü de üst model için.
2)Şarj etmek için kabloyu taktiginizda hem şarjı doluyor hem de kullanıyorsunuz.

Dongle takılıyken kablo ile pcye takınca direkt kablolu moda geçip şarj oluyor. Yani dongle devre dışı kalıyor çıkarınca kabloyu oto geri dongle'a geçiyor.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,060
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom