Neler Yeni

8bitdo Ultimate C - İnceleme

BGSGP

80+ Bronze
Tek merak ettiğim ve şuan test edemediğim konu acaba şarj için pcye taktigimizda kabloyu sadece şarj olarak kullanıp dongle üzerinden mi çalışıyor yoksa dongle devre dışı kalıp kablo üzerinden hem şarj hem kullanım mi sağlıyor?
Dongle dediğiniz şey tuğla desenli USB nano alıcısı ise, hayır dongleden bağımsız çalışıyor hocam. Ben sarj etmek için PC'nin USB portuna type-c kablosunu taktığımda nano alıcyı çıkartmıştım, yine de çalışıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2024 güncel kupon Comnet Fiber internet kodu 30 gün bizden.

Alıntıyı görüntüle
Konudaki tüm harfleri birleştirsek comnet kelimesinin bağını bulamayız yapmayın gözünüzü seveyim bot hesap aça aça kendinizi rezil ediyorsunuz. Ben daha comnet marka bişey almam mesela artık. Düzgün firmanın bot hesaba ihtiyacı olmaz.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Dongle dediğiniz şey tuğla desenli USB nano alıcısı ise, hayır dongleden bağımsız çalışıyor hocam. Ben sarj etmek için PC'nin USB portuna type-c kablosunu taktığımda nano alıcyı çıkartmıştım, yine de çalışıyordu.

Konudaki tüm harfleri birleştirsek comnet kelimesinin bağını bulamayız yapmayın gözünüzü seveyim bot hesap aça aça kendinizi rezil ediyorsunuz. Ben daha comnet marka bişey almam mesela artık. Düzgün firmanın bot hesaba ihtiyacı olmaz.
Düzenlemiştim hocam mesajı dediğiniz gibi çalışıyor şarj da oluyor.

daha bugün ultimate c olan versiyonu sipariş verdim amazonda bir satıcı ucuza satıyordu mor renk ben de aldım 1179 liraya geldi bana son 2 stok kalmıştı o da bitmiş çok güzel gözüküyor oyun kolu uzun zamandır takip ettiğim bir üründü 2 haftaya felan anca elime ulaşır merak içerisindeyim bu fiyata denk geldiği için şanslıyım türkiyedeki en ucuz fiyat 1700 galiba

en ucuz 1900 müş bu arada
Hocam satıcı runsnail gibi birseymiydi? Ve kac gunde kargoya verildi? Urun ulastimi elinize? Cevaplarsaniz sevinirim :)

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun. İkinci El, Matematik
Instagram
https://www.instagram.com/nurullah_atl
Steam
https://steamcommunity.com/id/disastroustr
Facebook
1000009873
Twitter
nurullah6152
Discord
Psyco6152#8468
Hocam satıcı runsnail gibi birseymiydi? Ve kac gunde kargoya verildi? Urun ulastimi elinize? Cevaplarsaniz sevinirim :)
satıcı sizin söylediğiniz gibi runsnail miş kargolamayı geç yaptı bence 7 martta sipariş vedim 9 martta kargoya verildi bugün ayın 16 sı hala türkiyeye ulaşmadı kargo takibi yapıyorum ama yakın zamanda gelmeyecek gibi hala beklemedeyim

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
satıcı sizin söylediğiniz gibi runsnail miş kargolamayı geç yaptı bence 7 martta sipariş vedim 9 martta kargoya verildi bugün ayın 16 sı hala türkiyeye ulaşmadı kargo takibi yapıyorum ama yakın zamanda gelmeyecek gibi hala beklemedeyim
runsnail yurtdışından gönderiyordu sanki.

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
1000009873
Twitter
nurullah6152
Discord
Psyco6152#8468

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
1000009873
Twitter
nurullah6152
Discord
Psyco6152#8468
Herkese hayırlı günler. Konun takipçisi olanlar için buraya uzun bir yazı bırakıyorum. Umarım işinize yarar.

Ürün elime bugün itibari ile ulaştı. 15 günde geldi. Yurt dışından geldiği için bu süre normal. Ürünü biraz inceledim ve 10 üzerinden 10'u hak eden bir ürün olduğunu söyleyebilirim ama birkaç tane eksi sayılabilecek ufak şeylerden bahsedeceğim. Ve uzun kullanım sonrasında da ne olacağı önemli. Sadece ilk izlenimlerime bakıp ürünü aldım beğenmedim vs. demeyin. Ürün hakkında güzel olan birkaç şeye değinmek istiyorum. Bir kere ağırlığını hissettiren, ben kaliteliyim dedirten bir hissiyatı var. Bu ürün çok ağır demek değil. Ağırlığı bana normal geldi. Ama tok ve içinin boş olmadığını kesinlikle hissettiriyor. Bu güzel bir şey. İkinci olarak bilgisayara bağlanması. İçinden çıkan dongle yani bilgisayara takacağımız USB'si çıktı. Taktım ve başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Taktım ve oynadım. Kendisini uyku moduna aldıktan sonra da açtığınız anda hemen bağlantı sağlıyor. Buna çok şaşırmıştım. Fazla hızlı geldi bana. Üçüncüsü ise titreşim. Xbox kolunda dahi Forza Horizon 4-5 oynarken titreşimi abartılı olarak yüksek bulmuşumdur. Ufacık bir harekette çok yüksek şiddette titriyor. Oyun ayarlarından kısılabiliyor ama bu kolda şunu belirtmek gerekiyor. Gereksiz yerlerde yüksek bir titreme yapmıyor. Drift atarken ya da toprak yolda titreşim hafif çok güzel çok ayarında çalışıyor. Bir yere vurduğunuzda da titreşim kendisini hissettiriyor ve baya bir titriyor. Bu detaylar güzel. Oyun kolu testi yapabileceğim bir siteye girip baktığımda ismi gözükmüyor ama Xbox Controller olarak ismi çıkıyor. Ölü bölge testinde de gayet iyi bir sonuç veriyor. Eksi olarak şunları söyleyebilirim. Yön tuşları çok ufak şekilde sağa sola ileri ve geri oynayabiliyor. Bilerek yapılmış bir şey mi anlayamadım ama olmaması gerekiyormuş gibi geldi. Sağdaki X Y A B tuşlarında normal kullanımda gayet iyi çalışıyor ama elinizi tam kaldırmadan hafif kaldırırsanız tuşa basılı kalmayabiliyor. Normal kullanımda sıkıntı yok. Eksi olarak söyleyebileceğim başka hiçbir şey yok. Vadettiği uzun pil ömrü olsun Type-C bağlantısı olsun çok güzel bir ürün. Son olarak şunu söyleyeyim bu ürün ile alakalı değil de kargolama ile alakalı. Ürünün kendi kutusunun içerisinde sağa sola çok fazla oynuyordu ve kargonun geldiği kutu da içi boştu. Yani baya bir sallanmış olması lazım buraya gelene kadar. Bunu hem üreticilerin düşünmesi hem de kargolamayı yapanların düşünmesi gerekirdi. Pek hoşuma gitmeyen bir durum oldu. Ama elime sağ salim ulaştı. Bana 1179 lira gibi bir fiyata mâl oldu. Bu fiyata alınabilecek en güzel ürünlerden bir tanesi. Ama ülkemizdeki güncel fiyatı 1800 lira. 1900 liradan düşmüş şuan 1800'e Amazon üzerinden Gizala Türkiye satıyor. Güvenilir bir satıcı sanırım ama 1800 lira verir miydim derseniz vermezdim. 1200 lira gayet uygun bu ürün için ama imkanınız varsa 1800'e de bu ürünü alabilirsiniz. Çünkü gerçekten kaliteli bir ürün olmuş. Ya da Bangood'a da bu ürünü bu fiyata bulabiliyormuşuz. Bu forumdan bir arkadaş söylemişti. Ben çok fazla para vermek istemediğim için bunu aldım. Yoksa Ultimate C versiyonu değil de düz Ulitmate versiyonunu almayı isterdim. O ürün çok daha güzel ve artıları da çok fazla. 2300 lira civarına alabiliyordum. Yine yurt dışından. Ama Fazla para vermek istemedim. Elimdeki üründen şuan çok memnunum. Ama aradaki fiyat farkı verilebilir. İmkanı olan düz Ultimate olan versiyonu almasını tavsiye ederim. Benden bu kadar. Herkese hayırlı ve sağlıklı günler....​

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom