Neler Yeni

Yardım 9 Ay Önce Rahat Oynatırken Şimdi Takılmadan Geçmiyor..!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Ben Bayağı Bir Süre Önce Steam Üzerinden Metro Exodus Aldım 13₺ Gibi Bir Fiyattı Sanırım Ben Aldığımda İndirimle Beraber Geldi Bana..
Hocam Ben Bunu Aldığımda Test Ettim Okay Sıkıntı Yoktu Taa 1 Yıl Önce İndiridim Ve En Son 9 Ay Önce Oyunu Tekrardan Bir Test Vsr Yapmıştım Yayındaydım Hatta Ama 9 Ay Önce 1080p (1920x1080 Çözünürlüğünde) 30FPS En Düşük Ayarlarda 1.0 Sadiring Rate (Doğrumu Yazdım Bilmiyorum) Ve 4x İzometrik Filtreleme (Daha Azı Yok 4x 16x Seçenekleri Var Sadece) Ayarlarında Sıkıntısız Oynuyordum Arada Bir 15 Fps'lere Anlık Düşüyordu Ama Eskilerden Alışkanlık Olduğu İçin 15FPS'e Sıkıntı Olmuyordu..
Herneyse Bu Böyle Sıkıntısız Oyntıyordu Lakin Bitirmedim Sadece Test Etmiştim Şimdi Daha Bugün Tekrardan Bir Bakayım Dedim Lakin Oyun Aynı Ayarlar her şey Aynı Sistemde Aynı Fakat 30 Vermesine Karşın (45-/-60 FPS Çıkabiliyor Hatta) Takılıyor Oyun Sanki Bir Saatin Tiktaklaması Gibi Takılıyor Ritmik Bir Tiktaklama Değil Ama Anlık Olarak Bir Takılma Oluyor Ve Hissediliyor Görülüyor Bariz Şekilde Bu Takılma, Hiç Yapmadığı Bir Bİçimde Donmayada Başladı Bildiğin Saçma Sapan Bir Bİçimde..
Ben Bu Sistemle Cyberpunk Dahi Oynadım 720p 42FPS Ultra Low Ayarda Stabil Olacak Şekilde Bu Tarz Bir Durumla Karşılaşmadım Anlamsız Bir Takılma Ve 9 Ay Önce Yokken Neden Durduk yere Şimdi Oluyor..?! Asıl Öğrenmek İstediği Soru Da Bu Yani.

Sistem :=:

CPU :=: i5 2500
GPU :=: Rx 550 4Gb
Ram :=: 4x2gb=8gb 1333MHZ DDR3
Depolama :=: (HDD 500 + HDD 250 Gb) 7200RPM

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Ben HDD yüzünden dolayı olduğunu düşünüyorum. SSD'ye geçersen takılma kalmayacaktır. Sistem miladını doldurmuş tabi ona yapacak bir şey yok. Umarım yakın zamanda güncelleyebilirsin sistemini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben HDD yüzünden dolayı olduğunu düşünüyorum. SSD'ye geçersen takılma kalmayacaktır. Sistem miladını doldurmuş tabi ona yapacak bir şey yok. Umarım yakın zamanda güncelleyebilirsin sistemini.
9 Ay Önce De HDD'idi Sıkıntı Yoktu Hocam.. Derdim O Onu Anlamaya Çalışyıroum Aslında.
Ama Dediğinizde Doğru, PC'yi Her Kullandığımda Tarihi Eser Kaçakçısı Gibi Hissediyorum Açıkçası Ama Yapabileceğim Bişey Yok Her PC Almak İstediğimde Fiyatlar Yükseldi Tam para Biriktirdim Derken Böyle Olunca Alamadım Şimdi İnş Askerden Gelince.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@YusufTheBolt
Hocam Eklemek İsterim Görev Yöneticisinden Baktığımda

CPU :=: %56 Kullanımda
GPU :=: %72 Kullanımda
Ram :=: %34 Kullanımda
Disk :=: %25 Kullanımda

Olarak Görünmekte

Son düzenleme:
Top Bottom