Neler Yeni

Çözüldü✓ Abdullah abi yeni sistem kaç para olur?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Cebinde 20k hazirda olsun. Sordugun soruya sistem oncesi cevap alamazsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
eray karabacak
Nvidia serisi ekran kartı alırsan daha iyi olur
işte ondan bahsediyorum şuan bir kaç sistem buldum ddr5 32gb 1tb sdd 4060 ama 35k çok para yani o kadar vermek istemiyorum saçma bir sisteme çünkü paranın bir kısmını dolar olarak borç alacağım mecbur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cebinde 20k hazirda olsun. Sordugun soruya sistem oncesi cevap alamazsin
reis bizde biliyoruz ama umutsuzluk insanı her yola sokuyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kendini onun yerine koy 1 milyon 200 bin kişi seni youtubeden takip ediyor. Bir sistem çıkaracağını insanların hazırda beklemesini söylüyorsun çünkü sistemin fiyatı iyi olacak ve bunun için saatlerce belki günlerce anlaşma yapmaya çalışıyorsun. Amacın içerik üretmek ve insanları indirimden yararlandırmak. Ama diyelim fiyat sızdı. 30k ortalaması olan sistem 20k paradan çıktı. Sistemlerden 5 10 tane alıp kar yapmaya çalışanları , hayalini kuranların hayalini yıktığını forumun ikinci el sitesinde bile görüyoruz. O insanlardan birisi fiyatı öğrenip aynı işi yapmaya çalışan arkadaşlarına da duyursa ve 30 saniyede stok bitse ne yaparsın?
Bunu geçeyim bu işin hikaye kısmı. Neden sadece sana bir ayrıcalık göstersin sistem almak isteyen bir sürü insan var

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
hocam o kadar dövizin vs. var da bi tane 30bin limitli kredi kartın yok mu :D en kötü bi avans hesap aç alamayacak olursan kapatırsın. dövizini niye bozuyorsun

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
işte ondan bahsediyorum şuan bir kaç sistem buldum ddr5 32gb 1tb sdd 4060 ama 35k çok para yani o kadar vermek istemiyorum saçma bir sisteme çünkü paranın bir kısmını dolar olarak borç alacağım mecbur

Neyin umutsuzlugu kardesim ?

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Yusuf
abdullah abi eğer bunu okuyorsun lütfen yardımcı olurmusun abi bu cumartesi çıkacak sistem iş için ihtiyacımı karşılıyorsa bunun için dolar ve altın bozdurmam gerekiyor ve cumaresi bizim burda ki kuyumcular ekstra para alıyorlar ve bunları tekrar kura çevirmem için ekstra bir para daha ödemem gerekecek o yüzden az çok fiyatı hakkında bilgisi veya fikri olan varsa yardımcı olabilir mi çünkü 8 yıl sonra ilk bilgisiyarımı alacağım ve çalıştığım iş inanılmaz donanım gerektiriyor parayı ise borç alıcam bir miktarını geri ödemesini dolar olarak yapmak zorunda kalıyorum
Maalesef bilgi vereceğini sanmıyorum.

bari 4060 mı 4070 onu bileydik
4000 serisi ve 800 stok olacağı belli o yüzden fiyat 3 aşağı 5 yukarı tahmin edilebilir ama kesin bir şey diyemeyiz.

Fiyat olarak saçma diyorsun hocam ama $'hali ortada buna yapacak bir şey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
eray karabacak
hocam o kadar dövizin vs. var da bi tane 30bin limitli kredi kartın yok mu :D en kötü bi avans hesap aç alamayacak olursan kapatırsın. dövizini niye bozuyorsun
banka bana kredi kartı vermiyor aramız bozuk bankalar ile

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom