Neler Yeni

Abdullah abimle tanışmak istiyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mert Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgi teknolojileri
Klavye fare falan gönderir diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye fare falan gönderir diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tablet reyize dönmesin 😂
Ben de öyle düşünüyorum. Klavye fare felan gönderir. Ben de çok merak ediyorum hediyeyi. Ama nedense şu ana kadar hediye gelmedi ve bana herhangi bir geri dönüş olmadı. Herhalde abdullah abi hediyeyi unutmuştur kendi işlerinden. Ama bir şey olmaz. İnsanlık halidir. Bu da ona hatırlatma mesajı olsun :)

@Abdullah Hacıgül

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Musa ÖZ
NOT: Bu mesaj kesinlikle ironi değildir.

Öncelikle merhabalar. Ben bu PC işlerine ilk girdiğimde (10 yaşlarımda) hep abdullah abimi izlerdim. Onu çok severdim. Her zaman, her gece “ben Abdullah abim gibi olacağım, ben Abdullah abim ile tanışacağım, kendime söz veriyorum.” diye sayıklardım. Şimdi ise 14 yaşındayım. O zaman da kendime verdiğim sözü şimdi gerçekleştirmek istiyorum. Abdullah abi, senden bir ricam olacak. Belki kabul edemeyebilirsin. Ama, bana evinin adresini verir misin lütfen. Gelip bir çayını içerim. Seninle tanışırım ve emin ol, bu isteğimi kabul edersen gerçekten çok mutlu olurum. Seni çok seviyorum, senin ellerinden öpüyorum. Kendine iyi bak. Görüşmek üzere…

@Abdullah Hacıgül
adresini verir misin kısmında patladım :D

EmreUzn3

80+ Bronze
Ben de öyle düşünüyorum. Klavye fare felan gönderir. Ben de çok merak ediyorum hediyeyi. Ama nedense şu ana kadar hediye gelmedi ve bana herhangi bir geri dönüş olmadı. Herhalde abdullah abi hediyeyi unutmuştur kendi işlerinden. Ama bir şey olmaz. İnsanlık halidir. Bu da ona hatırlatma mesajı olsun :)

@Abdullah Hacıgül
az değilsin ha :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,338
Üyeler
146,694
Son üye