Neler Yeni

Abdullah Abiyle Barışmak İstiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mirsad Yılmaz
Arkadaşlar, gerçekten sürünmemizi mi istiyorsunuz ? Bu mudur ? Geldik özür diledik. Kuyruk acısı diyenler var. Ben de bunu hakaret sayarım o zaman.
Adam gelmiş, özür dilemiş, ben de diledim. Siz neden halen gerginlik artsın istiyorsunuz. Dava ciddi bir iş ne yapalım devam mı edelim tartışmaya

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,125
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Adam özür dilemiş ilk sayfada R, troll, boşuna, kuyruk acısı falan diyenler var. Adamın yaptığı şey çoğunuzun yapamayacağı, yapmayacağı bir şey.

Salim5820

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Salim budak
sizi bu foruma getirende odur yaptığınız ayıp umarım yüzünüz kızarmışdır

T.P.G.

80+ Titanium
Arkadaşlar, gerçekten sürünmemizi mi istiyorsunuz ? Bu mudur ? Geldik özür diledik. Kuyruk acısı diyenler var. Ben de bunu hakaret sayarım o zaman.
Adam gelmiş, özür dilemiş, ben de diledim. Siz neden halen gerginlik artsın istiyorsunuz. Dava ciddi bir iş ne yapalım devam mı edelim tartışmaya
@Abdullah Hacıgül abi konuyu okur musun özür diliyoruz.
Bakın eğer bir adama ''dolandırıcı'' ''para için her şeyi yapar'' vs. diyorsanız bunu tekrar tekrar düşünün, olayın nereye gelebileceğini iyice düşünün, sonra ağlamayın sözünüzün arkasında durun böyle bir şey diyorsanız. Umarım dersinizi almışsınızdır. Abdullah'ın yaşınızı tahmin ettikten sonra uğraşmayacağından eminim rahat olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mirsad Yılmaz
Bakın eğer bir adama ''dolandırıcı'' ''para için her şeyi yapar'' vs. diyorsanız bunu tekrar tekrar düşünün, olayın nereye gelebileceğini iyice düşünün, sonra ağlamayın sözünüzün arkasında durun böyle bir şey diyorsanız. Umarım dersinizi almışsınızdır. Abdullah'ın yaşınızı tahmin ettikten sonra uğraşmayacağından eminim rahat olun
Bahsettiğiniz 2 kelimeyi de ben söylemedim yalnız.

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Bahsettiğiniz 2 kelimeyi de ben söylemedim yalnız.
Evet onu ben söyledim. Zaten söylediğim için pişmanım o an bir sinirle söylediğim için. Birdaha olmayacak bu bana ders oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz ne dediniz? Yani hakaret içeren bir şey ise aynı yola çıkıyor zaten.
İnstagramda abdullah abiyi sinir eden kelimeler kullandı yani söylediğini yalanladı gibi olduç

T.P.G.

80+ Titanium
Evet onu ben söyledim. Zaten söylediğim için pişmanım o an bir sinirle söylediğim için. Birdaha olmayacak bu bana ders oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagramda abdullah abiyi sinir eden kelimeler kullandı yani söylediğini yalanladı gibi olduç
Umarım bir daha olmaz. -umarım-

majorw0w

80+ Silver
Merak etmeyin. İşin ciddiyetine vardım. Birdaha olmayacak. Ben zaten saygılı bir çocuğumdur. Kendimi böyle bir hale soktuğum için utanıyorum.
Saygılı çocuk neye sinirlendin de öyle dedin merak ediyorum adam kendine göre bir anlatım yapıyor alıp almamak sana kalmış herkese bir şey diyeceksek ohooo

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Saygılı çocuk neye sinirlendin de öyle dedin merak ediyorum adam kendine göre bir anlatım yapıyor alıp almamak sana kalmış herkese bir şey diyeceksek ohooo
Herkese demiyorum zaten. O an engel yedim. Ona sinirlendim.

Top Bottom