Neler Yeni

Öneri Acaba hangi internet sağlayacısı daha iyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ateş Öztürk
Ben kendim fiber kablonet kullanıyorum ama internetim burdaki kablonet yoğunlundan dolayı 8 mbps ya da 15 mbps alıyor ve oyunlarda aşırı ping çıkıyor.Yardım ederseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Metehan Beyaz
Instagram
MetehanByz
Evinizde hangi ISP'lerin altyapısı ve türü bulanmakta belirtirseniz yardımcı olurum.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Millenicom kullaniyorum oneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ateş Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Metehan Beyaz
Instagram
MetehanByz
Sadece kablonetin altyapısı bulunmakta ve herkes kablonet kullandığı için bu yoğunluktan internetim çok yavaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba saha ekibi var mı?
Açıkcası sadece kablonet varsa isp değiştirseniz bile aynı altyapıdan bağlanacağından dolayı bir değişiklik yaratmayacaktır. Aynı zamanada kablonet altyapısını kullanan isp'ler bildiğim kadarıyla az var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ateş Öztürk
Açıkcası sadece kablonet varsa isp değiştirseniz bile aynı altyapıdan bağlanacağından dolayı bir değişiklik yaratmayacaktır. Aynı zamanada kablonet altyapısını kullanan isp'ler bildiğim kadarıyla az var.
Bizim burada yaygın olarak kullanıldığı için çok var ondan dolayı aşırı yavaş.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bizim burada yaygın olarak kullanıldığı için çok var ondan dolayı aşarı yavaş.
Dostum biraz alakasız ama , yavaş internet diye bir şey yoktur aslında ( belli başlı firmalar için ). Mesela ben bir TTNET kullanıcısıyım. Türkiye üzerinde sanırım en çok şikayet alan kurumsal bir firma. Fakat internet çok yavaş diyenlerin %85'i düşük paket kullanıyor. Mesela benim kuzenim 8 MBPS ve 1 Upload paketi kullanıyor , internet haliyle yavaş. Ben yeni altyapı ile fiber kullanıyorum. 35 Mbps 5 Upload paket ve çok hızlı. Birileri sorun yaşıyor diye herhangi bir firmaya laf atmak saçma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ateş Öztürk
Dostum biraz alakasız ama , yavaş internet diye bir şey yoktur aslında ( belli başlı firmalar için ). Mesela ben bir TTNET kullanıcısıyım. Türkiye üzerinde sanırım en çok şikayet alan kurumsal bir firma. Fakat internet çok yavaş diyenlerin %85'i düşük paket kullanıyor. Mesela benim kuzenim 8 MBPS ve 1 Upload paketi kullanıyor , internet haliyle yavaş. Ben yeni altyapı ile fiber kullanıyorum. 35 Mbps 5 Upload paket ve çok hızlı. Birileri sorun yaşıyor diye herhangi bir firmaya laf atmak saçma.
ama benim paketim 100Mbps 5 Upload ben 15 Mbps ve 8 Mbps arası alıyorum.Firmayı suçlamıyorum ama paramında hakkını alamıyorum.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
bu konu biraz oturduğun yere bağlı, benim oturduğum yerdeki en iyi internet türk telekomda, türk net vs. de kullandım, ancak en rahatı Türk telekom oldu. Bunu kendin evinin konumuna göre araştırmalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ateş Öztürk
bu konu biraz oturduğun yere bağlı, benim oturduğum yerdeki en iyi internet türk telekomda, türk net vs. de kullandım, ancak en rahatı Türk telekom oldu. Bunu kendin evinin konumuna göre araştırmalısın.
Bende Türkneti denemek istiyorum ama bazı izlediğim videolarda hep kesinti yaşadığını yakınıyorlar ondan biraz korkuyorum.

Top Bottom