Neler Yeni

Çözüldü✓ Acaba hangisini almalıyım?

Yigitzor2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Kuyrukcu
Hocam peki bir sorum daha var
Şimdi bunu alsam 20 gün daha garantisi varmış. Bir sorunu varsa garantiye göndersem ( mesela ölü pikseli varsa veya pili bozuksa vb. ) sizin dediğiniz gibi bir şey olmasa almak mantıkı olur mu?
Garanti dediğiniz sorunlarda değişim yapar mı?
yardımlarınız için teşekkürler.

cihaTT

80+ Bronze
Hocam peki bir sorum daha var
Şimdi bunu alsam 20 gün daha garantisi varmış. Bir sorunu varsa garantiye göndersem ( mesela ölü pikseli varsa veya pili bozuksa vb. ) sizin dediğiniz gibi bir şey olmasa almak mantıkı olur mu?
Garanti dediğiniz sorunlarda değişim yapar mı?
yardımlarınız için teşekkürler.
Hocam ben size alın derim.Bi sorun çıkar performans kayıpları yaşarsınız sizden çok ben üzülürüm.Almayın derim belkide hiçbir sounu olmayan bir ürünü kaçırmış olursunuz.Ben sizin yerinizde olsam illa laptop alıcam diyorsanız 0 alırım.Benim önyargılarım var.Belki yanlıştır ama var.siz ilana güveniyorsanız hiç bir sıkıntısı yok diyorsanız alabilirsiniz.Sonuçta 2.el her türlü 0ından ucuz. Kazıklanmassınız

Yigitzor2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Kuyrukcu
Hocam ben size alın derim.Bi sorun çıkar performans kayıpları yaşarsınız sizden çok ben üzülürüm.Almayın derim belkide hiçbir sounu olmayan bir ürünü kaçırmış olursunuz.Ben sizin yerinizde olsam illa laptop alıcam diyorsanız 0 alırım.Benim önyargılarım var.Belki yanlıştır ama var.siz ilana güveniyorsanız hiç bir sıkıntısı yok diyorsanız alabilirsiniz.Sonuçta 2.el her türlü 0ından ucuz. Kazıklanmassınız
Peki 0 alsam 3200 TL bandında iyi bir şey bulabilir miyim?
Tüm yardımlarınız için size çok teşekkür ederim

cihaTT

80+ Bronze
Peki 0 alsam 3200 TL bandında iyi bir şey bulabilir miyim?
Tüm yardımlarınız için size çok teşekkür ederim
Sizin için araştırırım kullanım amacınız ne olucak. İş mi oyun mu

beritankorkusuz

80+ Silver

cihaTT

80+ Bronze
Hocam bu dolar kurunda oyun oynamak için 3200tl çok yetersiz.APU işlemci dışında alamıyorsunuz. masaüstü bilgisayarım var diyorsanız onu yükseltebiliriz.Ya bütçe arttırmanız gerek ya da oynadığınız oyunlar zorlayıcı olmamalı.3200tl ye zor oyun oynamak laptopta

Yigitzor2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Kuyrukcu
Hocam bu dolar kurunda oyun oynamak için 3200tl çok yetersiz.APU işlemci dışında alamıyorsunuz. masaüstü bilgisayarım var diyorsanız onu yükseltebiliriz.Ya bütçe arttırmanız gerek ya da oynadığınız oyunlar zorlayıcı olmamalı.3200tl ye zor oyun oynamak laptopta
Hocam teşekkürler yardımlarınız için iyi günler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,247
Üyeler
140,620
Son üye
zazaza121
Top Bottom