Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 3 A315-510P-38X0 Dizüstü Bilgisayar 6.899TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
test ettinizmi hocam?
Knka bugün iadesini verdim ya. Bana cok kaliteli gelmedi açıkçası. Valorant test etme imkanım oldu biraz onda da düşük işlemci performansı uyarısı veriyordu. Oyun dışında gündelik kullanıma uygun bence

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
_berdan_
Beyler seri yardım lazım laptop geldi Windows yükleyecem. Bios da Ctrl+S yapıyorum yine de vmd ekrana gelmiyor. Yukleyenler nasıl yükledi

charungns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Güneş
PC'de ses ayarını yapabildiniz mi bende ses aygıtı gözükmüyor, aygıt yöneticisinden güncellemek istedim orada da göremedim bilgisi olan var mı

BhdrAlnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bahadır Alınak
Merhabalar ben bugün bu laptopu sipariş ettim ama bazı yorumlar kafamda soru işareti bıraktı.
1. sorun hava çıkışının ekrana doğru sıcak havayı üflemesi ; ekrana veya ekran çerçevesine zamanla zarar verirmi.
Okuduğum yorumda bir kişi sıcak havadan dolayı çerçevenin sertleştiğini ve kırıldığını belirtmiş bunun olasılığı nedir ,?
2. sorun ise ekran kalitesine çok kötü demişler. Tn panel kadar kötü bir görüntü kalitesinemi sahip ?
Bu konu hakkında bilgisi olan kişiler yardımcı olabilirmi.
Duruma göre yarın ürünü teslim almayacağım.
Herkese iyi günler.

BhdrAlnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bahadır Alınak
evet merak edip içini açtım ve anakarta lehimli ramler ekleme yapılamıyormuş yinede performansı çok tatmin edici ben memnun kaldım bu şekilde de gayet iyi
bende satın aldım , geldiği zaman ssd yi değiştireceğim , söküp takması kolay bir yerdemi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
hayri ceylan
Merhabalar. Ben 2 adet satın aldım. Win 10 kurdum. iki cihazda da touch pad çalışmıyordu. Manuel olarak touchpad driverini kurdum yine çalışmadı. Daha sonrasında Win 11 kurdum. Yine aynı sorunla karşılaştım. Manuel olarak touchpad driverini kurdugumda sorun düzeldi. Hangi ayar kısmında var bilmiyorum ama fare takılı iken touchpad çalışmıyordu. Onu da bir yerlerden duzellttim de hatırlayamadım şuan. Cihaza gelecek olursak gündelik kullanımda bu fiayata sıfır olduğunu düşünürsek bana çok uygun geldi. Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

charungns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Güneş
Merhabalar. Ben 2 adet satın aldım. Win 10 kurdum. iki cihazda da touch pad çalışmıyordu. Manuel olarak touchpad driverini kurdum yine çalışmadı. Daha sonrasında Win 11 kurdum. Yine aynı sorunla karşılaştım. Manuel olarak touchpad driverini kurdugumda sorun düzeldi. Hangi ayar kısmında var bilmiyorum ama fare takılı iken touchpad çalışmıyordu. Onu da bir yerlerden duzellttim de hatırlayamadım şuan. Cihaza gelecek olursak gündelik kullanımda bu fiayata sıfır olduğunu düşünürsek bana çok uygun geldi. Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.
Touchpad de hangi driveri kurdun reis bir de sende ses driveri gözükmeme durumu oldu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
hayri ceylan
Sesle ilgili bir sorun yaşamadım.
Driverin ismi Touchpad ile başlıyor zaten. Onu indirip kurdum yeniden başlattım sorun düzeldi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,594
İsim
Hacı
Güzel fiyat.

Windows 10'u problemsiz kurup kullanan var mı ? 11'i kurmak istemiyorum.
Merhaba Ben 3 gündür win 10 kullanıyorum.
Her hangi bir sorun yaşamadım.
Ürün içerisinde format atarken dikkat etmeniz gereken kısım win driverları yüklü olduğu diski silmemeniz gerekiyor.
Tek sorun oradaki driverlerin otomatik kurulum programı win11 e göre ayarlanmış.
Ben kendim tek tek hepsini elle kurdum 5 dk da tüm driverları hızlıca kurulmuş oldu.
Win 10 pro kullanıyorum.
Her hangi eksik bir durum yok şuanlık.
Touchpad sorunu yaşayan
En altta bulunan Synaptics i kursunlar.

1686562080643.png

tRoya06

80+
Merhaba Ben 3 gündür win 10 kullanıyorum.
Her hangi bir sorun yaşamadım.
Ürün içerisinde format atarken dikkat etmeniz gereken kısım win driverları yüklü olduğu diski silmemeniz gerekiyor.
Tek sorun oradaki driverlerin otomatik kurulum programı win11 e göre ayarlanmış.
Ben kendim tek tek hepsini elle kurdum 5 dk da tüm driverları hızlıca kurulmuş oldu.
Win 10 pro kullanıyorum.
Her hangi eksik bir durum yok şuanlık.
Touchpad sorunu yaşayan
En altta bulunan Synaptics i kursunlar.

Alıntıyı görüntüle
Wındrıver klasoründeki driverler windows 10 için mi ?

Top Bottom