Neler Yeni

Acer marka laptop alınır mı?

cyponis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
Arkadaşlar acer markasına malzeme kalitesi kötü dediler kullanan varmı gerçekten öylemi acer markasını gönül rahatlığıyla alabilir miyim?

Ben bu laptopu almayı düşünüyorum bu fiyat bandına göre en iyisi bu gibi başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

RONALDINHO

80+ Silver
Acer markasına kim kötü dedi acaba :unsure: Gayet kaliteli. Laptopa birazdan bakacağım.

muzunman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet N. Uzunman
Yıllardır Acer kullanıyorum. Packardbell dahi kullandım. Ama nitro serisi bana göre değil. Dizüstünde oyun oynamadığım için bana hitap etmiyor. Onun dışında severek kullandığım bir markadır.

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkadaşlar acer markasına malzeme kalitesi kötü dediler kullanan varmı gerçekten öylemi acer markasını gönül rahatlığıyla alabilir miyim?

Ben bu laptopu almayı düşünüyorum bu fiyat bandına göre en iyisi bu gibi başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
Her markanın kötü ürünü olur baktığın şuan fiyat performans olarak en iyi seçeneklerden biri nitro 5 kalite olarak orta nitro 16 lar kalitedir

cyponis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer markasına kim kötü dedi acaba :unsure: Gayet kaliteli. Laptopa birazdan bakacağım
Anladım bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllardır Acer kullanıyorum. Packardbell dahi kullandım. Ama nitro serisi bana göre değil. Dizüstünde oyun oynamadığım için bana hitap etmiyor. Onun dışında severek kullandığım bir markadır.
Teşekkür ederim rahatladım

eren28tr

80+ Gold
yani biraz fan sesi yüksek throttlestop ile ayar yapıp kullanırsın.

cyponis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her markanın kötü ürünü olur baktığın şuan fiyat performans olarak en iyi seçeneklerden biri nitro 5 kalite olarak orta nitro 16 lar kalitedir
Anlıyorum teşekkür ederim bu fiyatlara daha iyisi varmı bildiğin acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani biraz fan sesi yüksek throttlestop ile ayar yapıp kullanırsın.
Anladım teşekkür ederim

Top Bottom