Neler Yeni

Acer nitro 16 ışık sızması ve ram hakkında

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
merhaba bugün laptop geldi ilk olrak sormak istediğim ram 15.2 kullanılabilir olarak gözüküyor bu normalmi ,

ikinci olarak ekranın altında ve üstünde ışık sızması var fener tutulmuş gibi çok mu fazla iade etmeme gerek varmı

WhatsApp Image 2024-03-11 at 19.35.33.jpg
1710176830158.png

Son düzenleme:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Normal 15.2 olarak gözükmesi IPS panellerin doğasında var benim Victus da da oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde cihaz kimliği ile ürün kimliğini gizleyin derim.

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal 15.2 olarak gözükmesi IPS panellerin doğasında var benim Victus da da oluyor.

teşekkür ederim , gizledim sağolun

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Şansına göre oluyor yada olmuyor :D. Sadece IPS leremi özel bu ? TN de VA da olmuyor mu ? Ben TN dede oluyor diye hatırlıyorum.

15.2 kullanılabilir olması normal, işlemcinin dahili grafik birimine ayrılıo geri kalan, birazda sisteme.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Şansına göre oluyor yada olmuyor :D. Sadece IPS leremi özel bu ? TN de VA da olmuyor mu ? Ben TN dede oluyor diye hatırlıyorum.

15.2 kullanılabilir olması normal, işlemcinin dahili grafik birimine ayrılıo geri kalan, birazda sisteme.
tam olarak bilmiyorum ama IPS panellerin nerdeyse hepsinde var ne kadar IPS panel kullandıysam hepsinde ışık sızması vardı

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Doğuş Akyürek
Işık altında böyle foto çekmeyle belli olmaz hiç ışık olmayan bir odada çekeceksin. Fotoğrafta biraz abartı çıkar ama belli olur.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
tam olarak bilmiyorum ama IPS panellerin nerdeyse hepsinde var ne kadar IPS panel kullandıysam hepsinde ışık sızması vardı

Ben baya şanslıyım o açıdan, benim victusta bir sızma yok gözüküyor, diğer sistemde bulunan aoc IPS monitördede sorun yok.

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
Senin ekranda çok fazla var hocam. Yeni cihaz isteyebilirsin benim cihazda çok iyi sayılmaz ama iade ile uğraşmadım. Örnek olsun diye ekliyorum.
Satıcıya yazdım değişim için , değişim yok derse iade edip, tekrar satın alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,798
Üyeler
147,213
Son üye
sharkpaw
Top Bottom