Neler Yeni

Yardım acer nitro 5 çok ısınıyor hangi macunu kullanmalıyız?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Murat Cemal
arkadaşımın sahip olduğu acer nitro 5 bilgisayar aşırı derecede fazla ısınıyor. boşta 70 75 derece yüke bindiği zaman termal kısıtlama ile 86 87 dereceyi buluyor ve ekran kartı 3 4 kat performans kaybediyor.
işlemcide aynı şekilde 80 85 derece boşta ve yükte 100 derecelere çıkıyor.
bende mx 6 2gr macun var ve yanlızca 2 ekran kartı 1 işlemciye kullandım, yetermi bilmiyorum kalanı ama galiba yarısı gitti yarısı kaldı.
ptm 7950 uygulamayı ya da sıvı metal seçeneğinide önerdim ona ama bütcesi ne durumda haberim yok.
elimdeki 1gr biraz fala mx 6 yeter mi yüz ağartır mı, pump out yapar mı?
laptop için iletkenliği daha iyi ve pump out yapmayacak bir macun öneriniz var mı?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
arkadaşımın sahip olduğu acer nitro 5 bilgisayar aşırı derecede fazla ısınıyor. boşta 70 75 derece yüke bindiği zaman termal kısıtlama ile 86 87 dereceyi buluyor ve ekran kartı 3 4 kat performans kaybediyor.
işlemcide aynı şekilde 80 85 derece boşta ve yükte 100 derecelere çıkıyor.
bende mx 6 2gr macun var ve yanlızca 2 ekran kartı 1 işlemciye kullandım, yetermi bilmiyorum kalanı ama galiba yarısı gitti yarısı kaldı.
ptm 7950 uygulamayı ya da sıvı metal seçeneğinide önerdim ona ama bütcesi ne durumda haberim yok.
elimdeki 1gr biraz fala mx 6 yeter mi yüz ağartır mı, pump out yapar mı?
laptop için iletkenliği daha iyi ve pump out yapmayacak bir macun öneriniz var mı?
bilgisayarın özelliklerini söyleyin ona göre önerebilirim ama benim fix tavsiyem master gel pro r3.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Murat Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular