Neler Yeni

Acer NİTRO 5 vs Hp VİCTUS 16

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkasını tamamen AI e vermiş bir cihaz tavsiye etmem.
tavsiye etmiyorum demekle olmuyor bu bütçelerde daha iyi bir seçenek yok her bütçede tavsiye farklı olur her şey alınır victus da ama parasına göre

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hangi panel olduğunu bilmediğimi bu modelin özellikle belirttim, kastetdiğim model 300 nit ve srgb100 de 100 olan
Ve oda kaliteli olmayan bir panel bende var 7ms.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tavsiye etmiyorum demekle olmuyor bu bütçelerde daha iyi bir seçenek yok her bütçede tavsiye farklı olur her şey alınır victus da ama parasına göre
Daha iyisi var iken tavsiye etmiyorum zaten 20 bin lira olduda tavsiye etmiyorum dedimmi ben?

Arabasevdalısı

80+ Bronze

Daha iyisi var iken tavsiye etmiyorum zaten 20 bin lira olduda tavsiye etmiyorum dedimmi ben?
Valla ben masaüstücüyüm 4070 lerde gayet avantajlı fiyatla alınıyordu o panelle onu tercih ederdim, fiyat avantajına bağlı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Valla ben masaüstücüyüm 4070 lerde gayet avantajlı fiyatla alınıyordu o panelle onu tercih ederdim, fiyat avantajına bağlı
Gördüğünüz gibi pek bir fiyat avantajı durmuyor rakiplerine göre.

ConquerorXIV

80+ Gold

haha ayn 20bine anakartını alamazsın at o zaman bakalım boş cevap verme

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

ConquerorXIV

80+ Gold
20 bine i5 12500H ve RTX 4050 li nitro 5 tavsiye edebilirim.

Atılan nitro 5 gayet iyi boş cevap değil.
bu bütçede 4050 niye alınsın ayrıca 4060 isteyen adama ne diyeceksin iyi cihaz yok sen bunu al mı?

Senerr

80+ Bronze
Arkadaşlar bu iki laptopdan birini alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz? İkisinin de kendi avantajları ve dezavatajları var. Hp olanın ekranı acere göre kötü fakat işlemcisi ve ekran boyutu doğal olarak sogutması daha büyük.Acer ise 165hz ve daha iyi malzeme kalitesi bana göre.Fakat acerin de fan ve ısınma sorunu oldugu konusunda fazlaca konu var.Aradaki fiyat farkına değer mi? 1tb ssd olması çok önemli değil zira 500gb depolamada bana yeter. İyi akşamlar.
Bu konuda Nitro kazanır net.

ConquerorXIV

80+ Gold
ayrıca atılan nitro 5 de fan sesi ve sıcaklık sorunu yaşayan çok var ben önermiyorum artık

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bu bütçede 4050 niye alınsın ayrıca 4060 isteyen adama ne diyeceksin iyi cihaz yok sen bunu al mı?
Hocam ben 20 bin lira dedim siz öner hadi dediniz 20 bine bu var anca bu fiyata zaten konu sahibinin attığı nitro yu öneririm.

ayrıca atılan nitro 5 de fan sesi ve sıcaklık sorunu yaşayan çok var ben önermiyorum artık
Fan sesi her cihaz da var senin attığın cihaz TR özel üretim dandik panelli yurt dışında 240 hz panel ile satıyorlar.

Sıcaklık sorununu atsana bi?

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam ben 20 bin lira dedim siz öner hadi dediniz 20 bine bu var anca bu fiyata zaten konu sahibinin attığı nitro yu öneririm.

Fan sesi her cihaz da var senin attığın cihaz TR özel üretim dandik panelli yurt dışında 240 hz panel ile satıyorlar.

Sıcaklık sorununu atsana bi?
valla ben en son 12450hlısını kullandım o fena değildi ama sonra cihaz tv nin canlı yayında incelemelerini gördüm sende girip bakabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,230
Üyeler
155,068
Son üye
CibutiliHamsi
Top Bottom