Neler Yeni

Acer NİTRO 5 vs Hp VİCTUS 16

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
valla ben en son 12450hlısını kullandım o fena değildi ama sonra cihaz tv nin canlı yayında incelemelerini gördüm sende girip bakabilirsin
O kurnaz para tuzakçısına gram güvenmem gir profilime gör gerçek yüzünü o kurnazın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alparslan Koç
Hocam ben 20 bin lira dedim siz öner hadi dediniz 20 bine bu var anca bu fiyata zaten konu sahibinin attığı nitro yu öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan sesi her cihaz da var senin attığın cihaz TR özel üretim dandik panelli yurt dışında 240 hz panel ile satıyorlar.

Sıcaklık sorununu atsana bi?
Ya nedir bu tr kardeş vazgeçtim artık laptoptan soğudum iğrendim bıktım kasa daha iyi en azından bir sabiti var laptopta yok o şöyle yok o böyle baya araştırdım ama yok hatasız sıkıntısız uygun bütçeli bir laptop yok eğer mecbur değilseniz laptop almayın

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
valla ben en son 12450hlısını kullandım o fena değildi ama sonra cihaz tv nin canlı yayında incelemelerini gördüm sende girip bakabilirsin
Bana cihaz tv demeyin sinir oluyorum.

Ya nedir bu tr kardeş vazgeçtim artık laptoptan soğudum iğrendim bıktım kasa daha iyi en azından bir sabiti var laptopta yok o şöyle yok o böyle baya araştırdım ama yok hatasız sıkıntısız uygun bütçeli bir laptop yok eğer mecbur değilseniz laptop almayın
TR de laptop zor acer gibi markaları tercih etmek daha sağlıklı çünkü acer bölgeye gör değil globale göre üretiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alparslan Koç
O kurnaz para tuzakçısına gram güvenmem gir profilime gör gerçek yüzünü o kurnazın.
Bende ilk başta baya seviyordum hocam ondan sonra testlerde HP de bir artış oldu normalde vermediği FPS değerleri gösterir oldu ondan beri pek güvenemiyorum

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bende ilk başta baya seviyordum hocam ondan sonra testlerde HP de bir artış oldu normalde vermediği FPS değerleri gösterir oldu ondan beri pek güvenemiyorum
İ7 in puanını i5 almış gibi gösterdiği oldu.

Windows kurup oyun oynuyr tek gayesi bu zamanında cihazı araştırmadan kağıt üstünde öneriyordu direkt.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alparslan Koç
Bana cihaz tv demeyin sinir oluyorum.

TR de laptop zor acer gibi markaları tercih etmek daha sağlıklı çünkü acer bölgeye gör değil globale göre üretiyor.
tabii ki tercih edilebilir
Arkadaşlar bu iki laptopdan birini alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz? İkisinin de kendi avantajları ve dezavatajları var. Hp olanın ekranı acere göre kötü fakat işlemcisi ve ekran boyutu doğal olarak sogutması daha büyük.Acer ise 165hz ve daha iyi malzeme kalitesi bana göre.Fakat acerin de fan ve ısınma sorunu oldugu konusunda fazlaca konu var.Aradaki fiyat farkına değer mi? 1tb ssd olması çok önemli değil zira 500gb depolamada bana yeter. İyi akşamlar.
Knk Acer al ya kafan rahat olsun bence

Senerr

80+ Bronze
HP kadar panel konusunda kurnaz ve sıkıntılı firma görmedim. Casper'da bile böyle rezillik yok. Aynı donanımda ürünler üreteceğim ama seri numarasından hangisinin sRGB oranı yüksek veya değil alırken onu anlayacağız ? Çakallık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alparslan Koç
İ7 in puanını i5 almış gibi gösterdiği oldu.

Windows kurup oyun oynuyr tek gayesi bu zamanında cihazı araştırmadan kağıt üstünde öneriyordu direkt.
Aynen HP bariz düşük alırken hep çok iyi diyor ama cihazda en son model Intel var ona rağmen iyi bilmeyen bir insan çabuk kanar

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
tabii ki tercih edilebilir

Knk Acer al ya kafan rahat olsun bence
Acer bu seçimlerde en doğrusu olabilir HP desen süpriz panel ama her 2 olasılıkda da Acer in panelinden kötü bir panel gelecektir i7 12650H zaten maksimum 115 watt çekiyor watt canavarlığı da yok öyle diğerleri 157 watt dan aşağı değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alparslan Koç
HP kadar panel konusunda kurnaz ve sıkıntılı firma görmedim. Casper'da bile böyle rezillik yok. Aynı donanımda ürünler üreteceğim ama seri numarasından hangisinin sRGB oranı yüksek veya değil alırken onu anlayacağız ? Çakallık.
Fark edilmese devam edecekler bide hiç umursamadan

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam şimdi casper da random SSD gönderiyordu (gülme emojisi ama şu tv programinda ki yaşlı adamın olan)

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berdan Saçmacı
gercekten masaustu bulunmaz nimet. muhendislik okuyacağım için mecburen laptop alacağım. almışkende biraz iyi bir şey almak istiyorum. acer çok beğeniyorum. nedense victusa çok ısınamadım son olaylar dahilinde. ryzen işlemciler hakkında pek bilgim yok laptop özelinde. sanırım acer alacağım.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Fark edilmese devam edecekler bide hiç umursamadan
Voodoo PC ekibi gittiğinden beri pisliğe sardı HP gaming tarafında Omen eskiden iyi idi.

gercekten masaustu bulunmaz nimet. muhendislik okuyacağım için mecburen laptop alacağım. almışkende biraz iyi bir şey almak istiyorum. acer çok beğeniyorum. nedense victusa çok ısınamadım son olaylar dahilinde. ryzen işlemciler hakkında pek bilgim yok laptop özelinde. sanırım acer alacağım.
Hocam sessiz isteriseniz Ryzen tercih edin eğer ki öyle oyun ile aranız pek yok ise şu MSI iyi olur cihaz hem limitli hem 8000 serisi verimlilik odaklı ama paneli gene acerinkinden kötü olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,190
Üyeler
155,056
Son üye
i386
Top Bottom