Neler Yeni

🔥İndirim Acer Nitro RTX4050'li 1TB'li Laptop 25,499TL🔥

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir
Abdullah sağ olsun indirimi kapattı satan yer

dakika91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Selami kaplan
Yorumlarda cahillik buram buram kokuyor. Milletin fakirlikten göz zevki bile kalmamış. 144 Hz ips panel olsun taştan olsun diyorlar. Ulan kullan bir 400 500 nitlik %100 SRGB kaliteli panelli bir laptop o zaman görürüm ben o suratını. Acer nitro 16 aldık yeni 400 nit %100 SRGB li kaliteli bir IPS panel koymuşlar. Dün akşam son parlaklıkta inceledim o kadar güzel ki ekranı 250 300 nitlik laptoplar benim için artık tamamen bitmiştir. Abi biraz kendinize saygınız olsun biraz zevkiniz olsun ya.

Çok doğru dedin kardeşim, özellikle son cümlen çok doğru. Ama kaliteli yaşayan ve kendine değer veren insanlar bunu bilir.

Aksi halde sabaha kadar anlatsakta boş.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Beklentin hiç yokmuş be birader. Kendini bu kadar mı sevmiyorsun?

Sana o zaman amazondan satılan Lenovo 1366*768 alalım tn panel

250 nit panel alacak kadar kör değiliz çok şükür.

45 NTSC tamam, 1000 kontrast yerine minimum olan 700 de eyvallah, ama 250 mı kaldi ya.

Zaten paneli kötü diye bu fiyatta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatında %100 srgb, 400 nit kullanmamış ve görmemiş insanlar, kalkmış panele önemsiz diyor.

Tipik yurdum insanı, güler misin aglar mısın?

Kalkıp tn kullandım diyor bir de, tüplü crt de kullansan sorun olmaz zaten,
sana kimse 540HZ lik monitörün TN panel kullandığını söylemedimi ? illede IPS olacak diye bir şart yok o panel 3ms diye biliyorum o fiyata problemi yok denecek kadar az illede monitör diyorsanız kendinize 26 Bin liralık bir monitör alabilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

dakika91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Selami kaplan
sana kimse 540HZ lik monitörün TN panel kullandığını söylemedimi ? illede IPS olacak diye bir şart yok o panel 3ms diye biliyorum o fiyata problemi yok denecek kadar az illede monitör diyorsanız kendinize 26 Bin liralık bir monitör alabilirsiniz.

3 MS olan 165HZ olan modeller, bu 144Hz, yani pratikte 25ms deniyor bu modellere.

2.si, sen e sporcuların sırf yarışmada yüksek Hz alabilmek için tn panel kullandığını bilmiyorsun galiba. Veya sadece profesyonel FPS oyunu oynayanların. Biz e spor oyuncusu muyuz..

Şu sizin sözde bilmiş haliniz öldürüyor beni ya. Nasıl bır cahillikse artık

IMG_20240320_232312.jpg

Yaw arkadaş millette incelemis, hala bu ekrana fena demiyorlar mı? Tamamen aynı ekranlar var 2 laptopta da.

Nasıl bir hayat kaliteniz, göz zevkiniz var anlamıyorum..

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
3 MS olan 165HZ olan modeller, bu 144Hz, yani pratikte 25ms deniyor bu modellere.

2.si, sen e sporcuların sırf yarışmada yüksek Hz alabilmek için tn panel kullandığını bilmiyorsun galiba. Veya sadece profesyonel FPS oyunu oynayanların. Biz e spor oyuncusu muyuz..

Şu sizin sözde bilmiş haliniz öldürüyor beni ya. Nasıl bır cahillikse artık

Alıntıyı görüntüle
Yaw arkadaş millette incelemis, hala bu ekrana fena demiyorlar mı? Tamamen aynı ekranlar var 2 laptopta da.

Nasıl bir hayat kaliteniz, göz zevkiniz var anlamıyorum..
25MS değil 5 yada 3ms olması gerek ben 3 tür panelde kullandım dandikde kullandım kalitelide kullandım zaten IPS panel laptop TN de değil oyun için alıyorsunuz sen istersen gidip 25 bin liraya güzel bir Ailenware monitör alınabilirsin karar senin burda en büyük cahil sensin haberin bile yok adam zaten oyun için alıyor çok isterse yanına monitör alabilir bunu akıl edemeyecekmsinin ? Gelmişsin herkesd cahil diyorsun bende 300 Nit %100sRGB var şuan 7ms ekranı var böyle düşün birde şuan burada en büyük cahil sensin bilgine.

Kendi ağzıyla söylemiş zaten "yüksek hz için alınıyor" diye hayla kendiyle çelişiyor kendini çözememiş millete laf atıyor hey Allahım ne günlere kaldık.

Kimse sana zaten bu ekran iyi demiyor kendin kafanda kuruyorsun bu şizofreni belirtisidir haberin olsun doktora görünmenide öneririm sağlık önemlidir.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
30 yaşındayım. Liseden sonra babamdan harçlık falan almadım. Kendi kazandığım paramla tamamen kendi tercihimle 4060 lı laptop aldım. Son 9 aydır gayet güzel güzel oyunumu oynuyorum laptopta. İstediğimde kucağıma alıp filmimi izliyorum istediğimde masaya koyup oyunumu oynuyorum. Masaüstü sistemleri de bolca deneyimledim ama son seçimim laptop oldu. Zevkler ve tercihler insanların kendisine özeldir. Laptoptan oyun oynanmaz diye ahkam kesemez kimse. İsteyen benim gibi alır çatır çatır oynar. Herkes mahalle abisi ve profesör olmuş canına yandığımın forumunda.

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Yerine göre , kişiye göre laptop da masaüstü de güzeldir.
Masaüstü parça değiştirmek ve seçmek açısından zevkli , laptop ise mobil olduğu için pratik . Zevke ve renge karışılmaz bence. İkisinde ayrı bir deneyim bence. Artık teknolojiler gelişiyor ısınan laptop da ona göre yapılıyor . Herkes istediğini kullansın.

dakika91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Selami kaplan
25MS değil 5 yada 3ms olması gerek ben 3 tür panelde kullandım dandikde kullandım kalitelide kullandım zaten IPS panel laptop TN de değil oyun için alıyorsunuz sen istersen gidip 25 bin liraya güzel bir Ailenware monitör alınabilirsin karar senin burda en büyük cahil sensin haberin bile yok adam zaten oyun için alıyor çok isterse yanına monitör alabilir bunu akıl edemeyecekmsinin ? Gelmişsin herkesd cahil diyorsun bende 300 Nit %100sRGB var şuan 7ms ekranı var böyle düşün birde şuan burada en büyük cahil sensin bilgine.

Kendi ağzıyla söylemiş zaten "yüksek hz için alınıyor" diye hayla kendiyle çelişiyor kendini çözememiş millete laf atıyor hey Allahım ne günlere kaldık.

Kimse sana zaten bu ekran iyi demiyor kendin kafanda kuruyorsun bu şizofreni belirtisidir haberin olsun doktora görünmenide öneririm sağlık önemlidir.

La harbiden cahil cuhela ile uğraşıyoruz ya, kimse alianware beklemiyor zaten, 100 srgb de beklemiyor, adam dahi incelemiş, en uygun rakibinden bile kötü diye, daha ne desin, bu laptopta panel yok mu desin.

Bu panel ortalama bir panel bile değil, neyi idrak edemiyorsun anlamadım. La Güdük daha panelin kaç MS olduğunu dahi bilmiyorsun, 3 filan yazmışsın, üstüne yorum yapıyorsun bir de.

Acerda 165Hz olanlar 3 MS, o da etikette yazar, bu panelde pratikte 25 MS. Bunu bir tek sen bilmiyorsun herhalde. Bir Google amcana başvur bakayım. Te Allah'ım ya.

Neyse daha da ugrasmicam. Tipik yurdum insanı.

MONİTÖR ALIRKEN VA PANEL DAHİ ALMAZ İLLA IPS İSTER, 300 NİT İSTER, GHOSTİNGE BAKAR, DOGAL 8 BİT Mİ YOKSA FRC Mİ İNCELER, 1 MS OLMASİ SART, 50 YERDEN İNCELER, İNCİGİNE KADAR BAKAR SONRA ALIR, LAPTOPA GELİNCE PANEL İDARE ETSİN YETER,TN PANELE BİLE KOTU DEMEZLER. TE ALLAH'IM YA.

Son düzenleme:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
La harbiden cahil cuhela ile uğraşıyoruz ya, kimse alianware beklemiyor zaten, 100 srgb de beklemiyor, adam dahi incelemiş, en uygun rakibinden bile kötü diye, daha ne desin, bu laptopta panel yok mu desin.

Bu panel ortalama bir panel bile değil, neyi idrak edemiyorsun anlamadım. La Güdük daha panelin kaç MS olduğunu dahi bilmiyorsun, 3 filan yazmışsın, üstüne yorum yapıyorsun bir de.

Acerda 165Hz olanlar 3 MS, o da etikette yazar, bu panelde pratikte 25 MS. Bunu bir tek sen bilmiyorsun herhalde. Bir Google amcana başvur bakayım. Te Allah'ım ya.

Neyse daha da ugrasmicam. Tipik yurdum insanı.

MONİTÖR ALIRKEN VA PANEL DAHİ ALMAZ İLLA IPS İSTER, 300 NİT İSTER, GHOSTİNGE BAKAR, DOGAL 8 BİT Mİ YOKSA FRC Mİ İNCELER, 1 MS OLMASİ SART, 50 YERDEN İNCELER, İNCİGİNE KADAR BAKAR SONRA ALIR, LAPTOPA GELİNCE PANEL İDARE ETSİN YETER,TN PANELE BİLE KOTU DEMEZLER. TE ALLAH'IM YA.
Sen kime güdük diyon lale 25ms değil o panel eski paneli 25ms di onun git bak incelemelerine adam yazmışmı oraya şu kadar ms diye ? Senin gibi lalelerle kim uğraşır.

1MS olması şartmış ms ne onu bilip bilmediğinden bile şüpheliyim milisaniye ms dediğin şey TN paneller oyun için gayet iyi paneller senin gibiler ne varsa laf atar git kendine monitör al sen.

Hayla milletin zevklerine laf atıyor lale.

NZXT

80+ Bronze
Sen kime güdük diyon lale 25ms değil o panel eski paneli 25ms di onun git bak incelemelerine adam yazmışmı oraya şu kadar ms diye ? Senin gibi lalelerle kim uğraşır.

1MS olması şartmış ms ne onu bilip bilmediğinden bile şüpheliyim milisaniye ms dediğin şey TN paneller oyun için gayet iyi paneller senin gibiler ne varsa laf atar git kendine monitör al sen.

Boşver böyle insanlar küfürden anlar, küfür edeceksin böylelere zorluyor insanıda ama yok değmez ban yememe bir adet çocuk için.

30 yaşındayım. Liseden sonra babamdan harçlık falan almadım. Kendi kazandığım paramla tamamen kendi tercihimle 4060 lı laptop aldım. Son 9 aydır gayet güzel güzel oyunumu oynuyorum laptopta. İstediğimde kucağıma alıp filmimi izliyorum istediğimde masaya koyup oyunumu oynuyorum. Masaüstü sistemleri de bolca deneyimledim ama son seçimim laptop oldu. Zevkler ve tercihler insanların kendisine özeldir. Laptoptan oyun oynanmaz diye ahkam kesemez kimse. İsteyen benim gibi alır çatır çatır oynar. Herkes mahalle abisi ve profesör olmuş canına yandığımın forumunda.
Yalan borcumuz felan mi var size. Yalan felan mi söylüyorum yani yıllarca monitör tamirleriyle felan uğraştığım için. Laptopta oyun oynanmaz felan diyen yok size kendi kendinize kurulmayın, kavga çıkarmak için yer aramaktan başka icraatiniz yok zaten. Burda panel tartışıyoruz laptop değil. Konuyu okumadan yazmayın şuraya , insanlarda düşünme yetisi varsa anlar zaten. Fakat 6-10 saat oyun oynayan adam gidip laptop almaz ,alırsa çocuk falandır zaten hiç okulu felan yokmu 6-10 saat oyun oynuyor. Madem mahalle abisiymişim ya bak bakalım aşağıya kaç tane rehber yapmışım. Hiçbir şey bilmeden benim hakkımda böyle bir şey demenize müsade etmem, yaşınız kaç olursa olsun umrumda değil ne dediğini bileceksin. Gelmiş anonim kendini 30 yaşında tanıtan kişiler bana neler diyor hey allahım. Sizin gibiler forumdan şutlanmadığı sürece buranın huzuru olmayacak.

Son düzenleme:

NZXT

80+ Bronze
@Emre Zengin şu konuya rica etsem kilit atarmısınız. Bu konu uzarsa çok büyük kavga çıkacak çünkü. Sabrım taşıyor. Ne dediğini anlamayana mi laf anlatayım yoksa cahil diyenemi. Kilit yemezse tutamayacağım kendimi,ban yemeyi göze alıcam.

dakika91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Selami kaplan

Yaw he he

• Hahaha
Reaksiyonlar: NZXT
Top Bottom