Neler Yeni

🔥İndirim Acer Predator Aethon 301 TKL Outemu Blue Switch 499 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hepsiburada linkini bugün açtığım ''HEPSİBURADA İNDİRİMLERİ'' Konusuna attım. Gateron switch olduğu için trendyol linkini direk paylaşıyorum. Kuponu veya indirim kodu olanlar istediği linkten bakabilir.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Ertuğrul
Kafa acmasa guzel de mavi alinmaz ya

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

ASL4N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ASLAN ENES DANACI
Hepsiburada linkini bugün açtığım ''HEPSİBURADA İNDİRİMLERİ'' Konusuna attım. Gateron switch olduğu için trendyol linkini direk paylaşıyorum. Kuponu veya indirim kodu olanlar istediği linkten bakabilir.

Bende aldım 1. Tane

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
nasıl sizce almayı düşünüyorum da ışıklandırması nasıl modifikasyonlar var mı?
Bu gateron değil dostum. Hepsiburada ile konuşup oradaki linki düzelttirdim ama trendyoldakini düzeltmemişler. Satıcı aynı fakat ürün Outemu blue.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
nasıl sizce almayı düşünüyorum da ışıklandırması nasıl modifikasyonlar var mı?
kendimde aldım fiyatına göre rakipsiz baya beğendim klavyeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu gateron değil dostum. Hepsiburada ile konuşup oradaki linki düzelttirdim ama trendyoldakini düzeltmemişler. Satıcı aynı fakat ürün Outemu blue.
evet ama bu bütçede gateron imkansızdı zaten k552'de bile outemu var ben ona rağmen çok beğendim kasası keycapsleri vs. fiyatına göre baya kaliteli ağır bir klavye öneririm her türlü

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
hocam switchine cok takmıyorum da youtube'da bir iki video izledim ışıklandırma çeşitleri yok galiba her tuşta aynı ışıklar var sadece öyle olmasa gözüm kapalı alacaktım

Top Bottom