Neler Yeni

Aci̇l Bi̇lgi̇sayar Almam Gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
Merhaba arkadaşlar ben hem okul hemde oyun için çok üst düzey olmasına gerek olmayan bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem max 17-18 ama fiyat performans bir laptop almak istiyorum. İkinci el sıfır farketmez ama acilen almam gerekiyor laptopu. Aslında bayağıdır bakıyorum laptoplara hem anlamadığım için hemde bir laptop bulduğum zaman herkesin;bunun şuyu yok,şusu eksik,bu paraya bu alınır mı demesiyle vazgeçtim. Bugün son kez konu açıyorum ve önerilerinizi bekliyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

NightRose

80+ Bronze
İlgilenirsen 19.500e 3060 lenovo laptop var tertemiz araştır karşılaştır kararını ver. 17ay garantisi var. Fatura kutusu mevcut. İkinci el kısmında ilanım var detaya bakabilirsin.

NightRose

80+ Bronze

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Asla alınmaz. Isınma sorunlu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar ben hem okul hemde oyun için çok üst düzey olmasına gerek olmayan bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem max 17-18 ama fiyat performans bir laptop almak istiyorum. İkinci el sıfır farketmez ama acilen almam gerekiyor laptopu. Aslında bayağıdır bakıyorum laptoplara hem anlamadığım için hemde bir laptop bulduğum zaman herkesin;bunun şuyu yok,şusu eksik,bu paraya bu alınır mı demesiyle vazgeçtim. Bugün son kez konu açıyorum ve önerilerinizi bekliyorum
17-18k bandına 3060 vs yok ancak 3050nin de 4gb vrami var yeni oyunlara pek yetmeyebilir. Ğstte arkadaşın 19500e olan lenovoyu değerlendirin bence zaten garantiside varmış. Ancak bütçenizi aşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asla alınmaz. Isınma sorunlu.

17-18k bandına 3060 vs yok ancak 3050nin de 4gb vrami var yeni oyunlara pek yetmeyebilir. Ğstte arkadaşın 19500e olan lenovoyu değerlendirin bence zaten garantiside varmış. Ancak bütçenizi aşıyor.
Hocam ağır oyun oynayamam zaten zamanım yok o kadar hani arada bir belki valorant felan oynarım sadece ekran kartı yüksek olsun ki kanser etmesin

Bu arada ikinci el 3060 lar var ama mantıklı mı bilmiyorum

İlgilenirsen 19.500e 3060 lenovo laptop var tertemiz araştır karşılaştır kararını ver. 17ay garantisi var. Fatura kutusu mevcut. İkinci el kısmında ilanım var detaya bakabilirsin.
Uygun bir şey bulamazsam değerlendiririm hocam

NightRose

80+ Bronze
Hocam ağır oyun oynayamam zaten zamanım yok o kadar hani arada bir belki valorant felan oynarım sadece ekran kartı yüksek olsun ki kanser etmesin

Bu arada ikinci el 3060 lar var ama mantıklı mı bilmiyorum

Uygun bir şey bulamazsam değerlendiririm hocam
tabii ki işiniz görülsün. ben masaüstü topladım uygun şekilde veriyorum tertemiz sıfır ayarında kullanılmış görürseniz anlarsnız zaten.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,863
İsim
Mehmet
Mobilde 3060, 3050 nin yaklaşık 1.5 katı saf güce sahip. Temiz bir ikinci el olarak tercih edebilirsin bence. 3050 de iyi hoş ancak yetmediği yerleri göreceksin, 3060 da über süper bir kart olmasa da 3050 den çok daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
Teşekkürler hocam. Nerde yaşıyorsunuz elden kontrol edip alabilirim

@Mucahityilmaz

Mobilde 3060, 3050 nin yaklaşık 1.5 katı saf güce sahip. Temiz bir ikinci el olarak tercih edebilirsin bence. 3050 de iyi hoş ancak yetmediği yerleri göreceksin, 3060 da über süper bir kart olmasa da 3050 den çok daha iyi.
Hocam 3060 kadın şarjı iyi gidiyor mu acaba

Hocam gamegaraj kullanan yada öneren hiç görmedim siz kullanıyor musunuz acaba

Son düzenleme:

NightRose

80+ Bronze

@Mucahityilmaz

Düzceden veya İstanbul/Beşiktaştan elden kontrol edip alabilirsin

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,863
İsim
Mehmet

@Mucahityilmaz

Hocam 3060 kadın ne oluyor anlamadım ama gaming laptoptan şarj süresi beklemeyin. Ancak mux switch varsa harici gpu yu direkt kaparsanız süre kayda değer hâle gelir. Tabii f/p laptoplar için konuşuyorum, parayı basarsan şarjı gider yani.

Top Bottom