Neler Yeni

Diamond H510 Elite Platinum Plus PC Toplama

muratd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat
2 tb m.2 ssd olsaydı daha güzel olurdu
monitör 75 hz bence az olmuş en az bir 144hz hak ediyor ve 2k güzel ama bu fiyatı verirsem bir 4k da beklerim (ben) 5ms saniye olması da sana kalmış gene ben olsam 0.5 ms saniye veya 1ms monitör tercih ederim
psu yu nzxt nin değilde fsp nin bir psu su yapsan daha iyi olur
ramlerin mhz leri bana göre düşük kaldı tabi oc yaparak yükseltedebilirsin
işlemcide intel de olur amd de ben ama amd yi daha çok seviyorum bence iyi sistem bu önerilerimi de dikkate alırsan güzel olur
Aslında bu monitörü seçmemin sebebi profesyonel monitör kategorisinde olması ve sağladığı renk doğruluğu. Render alırken renkleri doğru görmem çok önemli benim için.
Kardeşimin gamin monitörünü denediğimde şu an kullandığım laptop ekranından bile daha kötü renkler veriyor. Seçtiğim monitör (veya bu kategorideki diğer monitörler) gaming ürünü olmadığı için yenileme değerleri de düşük malesef. Bu kategoride varsa öneriniz alırım.
Evet 2TB daha iyi olurdu. Bütçeme göre değerlendiricem.
Çok teşekkür ederim.

Ekler

• Asus ProArt PA278QV.JPG
    Asus ProArt PA278QV.JPG
    14.6 KB · Hit: 34

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Aslında bu monitörü seçmemin sebebi profesyonel monitör kategorisinde olması ve sağladığı renk doğruluğu. Render alırken renkleri doğru görmem çok önemli benim için.
Kardeşimin gamin monitörünü denediğimde şu an kullandığım laptop ekranından bile daha kötü renkler veriyor. Seçtiğim monitör (veya bu kategorideki diğer monitörler) gaming ürünü olmadığı için yenileme değerleri de düşük malesef. Bu kategoride varsa öneriniz alırım.
Evet 2TB daha iyi olurdu. Bütçeme göre değerlendiricem.
Çok teşekkür ederim.
pardon en başı okumamışım oyun için sanmıştım inşallah iyi günlerde kullanır mutlu olursun

muratd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat
Düşününce DDR5' in çok pahalı oldugunu farkedip sizin sistemi editledim. Ayrıca PROART' ı 2. monitör olarak kullanıp 2k 144 Hz bir monitör almanız tavsiyemdir. Hiç mi oyun oynanmayacak :D

Çok teşekkür ederim.
pardon en başı okumamışım oyun için sanmıştım inşallah iyi günlerde kullanır mutlu olursun
Çok sağolun. Daha iyileri sizin olsun.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu

muratd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat
Düşününce DDR5' in çok pahalı oldugunu farkedip sizin sistemi editledim. Ayrıca PROART' ı 2. monitör olarak kullanıp 2k 144 Hz bir monitör almanız tavsiyemdir. Hiç mi oyun oynanmayacak :D
Çok çok teşekkür ederim.

Anladığım kadarıyla kasayı değiştirmekte ısrarcısınız :)
Yine anladığım kadarıyla bu sistem için sizinkine kıyasla daha ucuz bir anakart seçmişim.
Bu ram konusu.. Amd resmi sayfasında gördüğüm farklı. Ben mi yanlış yorumluyorum anlamadım ama 3200 MHz yazıyor. Görselini ekledim.
Monitör kısmını da yukarıda başka bir arkadaşa açıkladım. Oyun da mutlaka oynarım ama pek gamer olduğum söylenemez. Renk doğruluğu sağlayan bir gaming monitör varsa eğer gözümden kaçırdığım, tekrar araştıracağım.

Ekler

• RAM.JPG
    RAM.JPG
    114.6 KB · Hit: 20

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Merakımdan soruyorum o kasa nasıl hava alacak ? Hava akışı kücük mesh yapısına rağmen iyi mi cidden?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,887
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bu ram konusu.. Amd resmi sayfasında gördüğüm farklı. Ben mi yanlış yorumluyorum anlamadım ama 3200 MHz yazıyor.
Kendi Ryzen işlemcimde 3800 kullanmaktayım. O tavsiye edilen hız. Ayrıca ben sistemi biraz daha dengeledim diyebilirim, temel aynı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom