Neler Yeni

Yardım Açık dünya oyunu önerebilir misiniz..?

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba Arkadaşlar. Şuan Game Pass üzerinden "Starfield" oynuyorum görsel kalite bakımında iyi olmasa da alışınca güzel hoşuma giden oyun oldu.

RDR2 - GTA5 - Cyberpunk - Bitirdim.

Steam den Forza 5 Premium sürümünü alacağım en ucuza steam de olduğundan dolayı.

Bunların dışında tek kişilik uzun saatler geçireceğim açık dünya oyunu önere bilir misiniz..?

Şimdiden Teşekkürler. :)

Palo DAYI

80+ Gold
forza 5 normal al premium alsan bıle gene dlclere para verıcen cok sacma bısey

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Palo DAYI

80+ Gold
sadece pakettekılerı verıyor onalrın dısında dlc sayfasına gırdıgındekı aracları vermıyor

Ekler

• Ekran Görüntüsü (411).png
    Ekran Görüntüsü (411).png
    155.7 KB · Hit: 35
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Arda Çınar
Merhaba Arkadaşlar. Şuan Game Pass üzerinden "Starfield" oynuyorum görsel kalite bakımında iyi olmasa da alışınca güzel hoşuma giden oyun oldu.

Steam den Forza 5 Premium sürümünü alacağım en ucuza steam de olduğundan dolayı.

Bunların dışında tek kişilik uzun saatler geçireceğim açık dünya oyunu önere bilir misiniz..?

Watch Dogs 2
Mafia 1-2 definaty edition
Ghost Recon Willdland
Slepping dogs

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mehmet Emin Uzun

Days gone
Far cry serisi 3 den başla seveceksin emin ol
Crysis remastered serisi güzel
Bannermordda sarar aslında onada bi bak
The forest
Sons of the forest
Gta 4 düde bitir
Just cause acayip bi açık dünyası var her yere gidebiliyorsun öyle düşün

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Aslan

hocam eğer hikayeli oyunlar severseniz resident evil serisine bi göz atın derim

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam eğer hikayeli oyunlar severseniz resident evil serisine bi göz atın derim
Yok hocam sağol korku ile aram yok ne kadar az olsa dair stres giresim gelmiyor :D Outlas bile 15 dakika oynayıp sildim

Mbgider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mbgider

Ac valhalla önerebilirim sarıyor dlcleride var

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
Eğer simulasyon seviyorsan eğer contrband ve gas station simulator önerebilirim su an steam de paket halinde 10 dolardı sanırım.

JackieTR

80+ Bronze
Watch Dogs 2
Mafia 1-2 definaty edition
Ghost Recon Willdland
Slepping dogs
Days gone
Far cry serisi 3 den başla seveceksin emin ol
Crysis remastered serisi güzel
Bannermordda sarar aslında onada bi bak
The forest
Sons of the forest
Gta 4 düde bitir
Just cause acayip bi açık dünyası var her yere gidebiliyorsun öyle düşün
Mafia 1-2 açık dünya değil hocam, Mafia 3 açık dünya o da b*k gibi. Fakat Mafia 1 ve 2 kesinlikle oynanması gereken oyunlar.
CCxCreative:

Mafia 1 - 2 Bitirdim remasted serisi gelmiş lakin bir farklılık göremedim için sildim. Zaten hikaye aynı.
Watch dogs 1 bitirdim seri devam ediyorum 3 ne kadar kötü deseler de bakicam.
Ghost Recon çok almak istedim ama yorumlar biraz geri çekti ama baka bilirim.
Sleping Dogs da bir bug yüzünden oyunun yarısında geçememiştim tekrar şans verile bilir.

------------------------------
MEHMET EMİN UZUNN:

Days Gone oynamadım ama çok izledim ona bakarım.
Far Cry serisini geçen ubisoft indiriminde dolara geçmeden önce seriyi aldım. Ve dediğiniz Gibi Far Cry 3 en iyisi bitirdim ama tekrar oynanır.
Crysiz Remasted serisi almıştım ona da Remasted olarak başlamam lazım.
Bannermordda hiç duymadım o da benim kusurum olsun :D
The Forest bitti. 2 ciye nasipse başlarım.
Gta 4 bitmedi ama bayağa sonuna kadar oynadım nerdeyse.
Just cause sevdiğim oyunlar dan lakin bir türlü araç sürüş mekaniklerini yapamadıklarından hala kötü geliyor. Onun dışında kaos ortamı mükkemmel.

------------------------------
Ö.F.Ö: Dediğin gibi Mafia 1 - 2 güzeldi çok açık dünya ortamı olmasa da 3 cü oyunu da araç fizikleri her şey kötüdü illa sevenler vardır. Ama aldığıma biraz pişman olmuştum ilk 2 görevden sonra sıkıldım sildim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece pakettekılerı verıyor onalrın dısında dlc sayfasına gırdıgındekı aracları vermıyor
Evet hocam araştırdım hatta bizzat steam den kontrol ettim. Sadece premium veriyor diğer dlc lere tekrar para istiyor. Forza 4 de böyle değildi. Bu kötü olmuş. :/

Top Bottom