Neler Yeni

Açık Dünya Oyun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
Güzele benziyor hocam alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açık dünya olabilir hocam mesela Death stranding gibi

Assansins creede bakacağım, Spiderman çok pahalı, forza var zaten çok sağolun

Witcher yarın alacağım zaten hocam çok sağolun
Hocam days gone, fallout 4, witcher 3 (favorimdir gerek hikayesi gerek oynanışı), tam anlamıyla açık dünya olmasa da detroit:become human denemenizi şiddetle tavsiye ederim, cyberpunk 2077, kingdom come deliverance ( orta çağ seviyorsanız tavsiyemdir), uzay teması seviyorsanız mass effect andromeda, dc veya süper kahraman teması hoşunuza gidiyorsa batman arkham knight veya arkham city, ingilizceniz iyi seviyedeyse (türkçe yaması yok) tom clancy’s the division, metro serisi, uncharted serisi. Şimdilik aklıma gelenler bunlar hocam umarım arasında hoşunuza giden bir kaç oyun çıkacaktır iyi oyunlar..

lordGY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mahmut kanl8
Hocam days gone, fallout 4, witcher 3 (favorimdir gerek hikayesi gerek oynanışı), tam anlamıyla açık dünya olmasa da detroit:become human denemenizi şiddetle tavsiye ederim, cyberpunk 2077, kingdom come deliverance ( orta çağ seviyorsanız tavsiyemdir), uzay teması seviyorsanız mass effect andromed, dc veya süper kahraman teması hoşunuza gidiyorsa batman arkham knight veya arkham city, ingilizceniz iyi seviyedeyse (türkçe yaması yok) tom clancy’s the division, metro serisi, uncharted serisi. Şimdilik aklıma gelenler bunlar hocam umarım arasında hoşunuza giden bir kaç oyun çıkacaktır iyi oyunlar..
Çok sağolun hocam arasından kesinlikle alacağım çok oyun var teşekkür ederim.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın

Witcher 2de hala oynanır ucuza kapatırsan

lordGY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mahmut kanl8
Hocam days gone, fallout 4, witcher 3 (favorimdir gerek hikayesi gerek oynanışı), tam anlamıyla açık dünya olmasa da detroit:become human denemenizi şiddetle tavsiye ederim, cyberpunk 2077, kingdom come deliverance ( orta çağ seviyorsanız tavsiyemdir), uzay teması seviyorsanız mass effect andromeda, dc veya süper kahraman teması hoşunuza gidiyorsa batman arkham knight veya arkham city, ingilizceniz iyi seviyedeyse (türkçe yaması yok) tom clancy’s the division, metro serisi, uncharted serisi. Şimdilik aklıma gelenler bunlar hocam umarım arasında hoşunuza giden bir kaç oyun çıkacaktır iyi oyunlar..
Peki hocam bir şey soracağım şimdi Enis kiraz oğlunun days gone ile ilgili videosunu izledim ama FPS droplar buglar vs oyunu biraz gömmüş sanki şu anda düzeldi mi ?

CROCUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Avcı
japon teması seviyosan ghost of tsushimaya bakmanı öneririm ben ps den oynamıştım pc ye çıkmış god of war da önerilerim arasında açık dünya değil ama önerilenler dışında güzel tercih olucaktır

japon teması seviyosan ghost of tsushimaya bakmanı öneririm ben ps den oynamıştım pc ye çıkmış god of war da önerilerim arasında açık dünya değil ama önerilenler dışında güzel tercih olucaktır
aklıma gelmişken batman seriside çok iyidir

lordGY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mahmut kanl8
Hocam gow bana biraz sıkıcı geliyor nedense a ghost of tsushimaya bakacağım sağolun

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Wutherin waves

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR

Normalde bu oyun (Enshrouded) arkadaşlar ilede oynanıyor. Ben tek başıma oynadım. 15 dolara şaheser valla

Top Bottom