Neler Yeni

Yardım Acil kaliteli fiyat performans mouse önerir misiniz? kablolu/kablosuz farketmez.

Akanzaii06

80+ Bronze

Öncelikle teşekkürler bu mouse yeni öğrendim . SteelSeries Aerox 3 çok benziyor yalnız . Aerox da elledim delikli garip elim benim terliyor içine damlayıp şase yaptırır :) ama yok Anlaşılan şuan corsair/razer/asus da indirim kovalıycam​

emojesss

80+

Öncelikle teşekkürler bu mouse yeni öğrendim . SteelSeries Aerox 3 çok benziyor yalnız . Aerox da elledim delikli garip elim benim terliyor içine damlayıp şase yaptırır :) ama yok Anlaşılan şuan corsair/razer/asus da indirim kovalıycam​

Hocam 2 hafta önce 350tlye deathadder v2 indirimi paylaşmıştım keşke alsaydınız ben de oradan aldım, kullanıyorum çok güzel mouse.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Elin küçükse razer viper mini

Akanzaii06

80+ Bronze
Hocam 2 hafta önce 350tlye deathadder v2 indirimi paylaşmıştım keşke alsaydınız ben de oradan aldım, kullanıyorum çok güzel mouse.
Hocam mouse um c.tesi gecesi hakkı rahmetine kavuştu. Perşembe günü de Asus rog strix gladius 229 TL den paylasmislar. Hiç hesapta mouse yoktu yani.. acelem yok 1 hafta felan kovaliycam bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elin küçükse razer viper mini
Elim küçük ama viper mini baya küçük normal düşünüyorum hocam

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Hocam mouse um c.tesi gecesi hakkı rahmetine kavuştu. Perşembe günü de Asus rog strix gladius 229 TL den paylasmislar. Hiç hesapta mouse yoktu yani.. acelem yok 1 hafta felan kovaliycam bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elim küçük ama viper mini baya küçük normal düşünüyorum hocam
Deathrader v2 bakabilirsin o zaman ama fiyatına bayağıdır bakmadım şu an ne kadar bilmiyorum

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Hocam razer da karar kılamadiğim husus kablolu mu kablosuz mu. Kablosuz olursada şarjlı mi pilli mi. Bunuda düşünüyorum
Eğer iş ofis kullanırsan kablosuz al. Ama oyun falan içinse direkt kablolu al

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Osman KOÇAK
Arkadaşlar rampage smx r 17 x rapier mousem durduk yere bozuldu. İmleç çıkmıyor sadece lazer ışığı yanıyor. Rbg ışıklarda yanmıyor.
Corsair/Logitech/Razer kaliteli uzun ömürlü tok ele gelen kablolu/kablosuz farketmez fiyat performans olan bir mouse önerir misiniz? Link resim olursa sevinirim maximum 300-600 TL bandında
Gamepower ursa çok uzun zamandır kullanıyorum

Akanzaii06

80+ Bronze
Gamepower ursa çok uzun zamandır kullanıyorum
bozulan ürünüm rampage 3 sene dayanabildi 7/24 pc kullanmadıgım halde. aksamları 3-4 saat... rampage ve gamepower aynı klasmanda oldugu için pek gamepower düşünmüyorum yinede teşekkürler hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Osman KOÇAK
bozulan ürünüm rampage 3 sene dayanabildi 7/24 pc kullanmadıgım halde. aksamları 3-4 saat... rampage ve gamepower aynı klasmanda oldugu için pek gamepower düşünmüyorum yinede teşekkürler hocam
Gamepower ile rampage yi aynı klasmana koymak hiç mantıklı değil fiyat olarak aynı seyretselerde gamepower kalitesi rampageden çok daha yüksek yinede tercih sizin tabii ki
Rica ederim

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Batuhan Ölçer
Razer Deathadder V2 Optik Focus+ sensöre sahip dünyadaki en iyi sensörlerden biri. 1 yıldan uzun zamandır kullanıyorum. Gerek yazılımı olsun gerek kendisi olsun memnunum. Önerebilirim.

Top Bottom