Neler Yeni

(ACİL) PC ye ice tea döküldü bir şey olur mu?

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Ben bu konuda master yapmış adamım. Önce kasaya kahve döktüm sonra kola sonra da bira döktüm. Bira anakarta kadar dokulmesine rağmen temizlediginiz surece cok guzel çalışıyor. Bağlantı noktalarina bakin nemlilik ya da yapiskanlik varsa onlari temizleyin sorun çıkmaz.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
Bu hikayede olan kulaklığa oldu usb si bozuldu. Kulaklık çalışıyor ama tanımamazlık yapıyor ve usb den kaynaklı kulaklığa cızırtı sesleri geliyor herhangi bir ses açıksa.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
yazarak tarif edilmesi zor icetea şekerli olduğundan iyiice temizlemeye çalışın ben sizin yerinizde olsam birkaç gün kullanmazdım

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Sen yinede ne olur ne olmaz bi kaç saatini ayır içini iyice temizle. Sonra sıkıntı çıkartmasın.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
yazarak tarif edilmesi zor icetea şekerli olduğundan iyiice temizlemeye çalışın ben sizin yerinizde olsam birkaç gün kullanmazdım
Şu anlık bir şey yok. ilerde olma ihtimali var mı?

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
Temizledim ve yaklaşık 1 saat kapalı bıraktım şu an bi sıkıntı yok.

Microsoft

80+ Bronze
Su bardağında ice tea vardı elim çarptı döküldü hepsi bilgisayara dökülmedi de, bilgisayar döküldü biraz. Bilgisayarı kapattım çok güzelce silmeye çalıştım kasanın içini açtım açık olan, dökülebilecek olan kısımları sildim. Şu an pc nin değerlerinde bir şey yok hızlı fan sesi ya da açılmama gibi ama yine de bir sorun olur mu?
İyiki ice tea dökmüşsünüz vişneli meyvesuyu döksek ne apcaktık?

Microsoft

80+ Bronze

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Su bardağında ice tea vardı elim çarptı döküldü hepsi bilgisayara dökülmedi de, bilgisayar döküldü biraz. Bilgisayarı kapattım çok güzelce silmeye çalıştım kasanın içini açtım açık olan, dökülebilecek olan kısımları sildim. Şu an pc nin değerlerinde bir şey yok hızlı fan sesi ya da açılmama gibi ama yine de bir sorun olur mu?
atın ölümü arpadan olsun amünüyüm biraz sil, biraz da sıcak fön makinesi tut çok yaklaştırmadan. Sıkıntı olmaz anladıgım kadarıyla fazla dokulmemıs. Bu arada pc'ne afiyet olsun ice tea içmiş

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
Bu hikayede olan kulaklığa oldu usb si bozuldu. Kulaklık çalışıyor ama tanımamazlık yapıyor ve usb den kaynaklı kulaklığa cızırtı sesleri geliyor herhangi bir ses açıksa.
Kulaklıkta da sıkıntı yok şu an.

Top Bottom