Neler Yeni

Facebook Acil Yardıma ihtiyacım var ne yapabilirim ?

pendragon

80+ Bronze
Arkadaşlar selam ben işteyken annemin numarasını facebookta paylaşmışlar habire yazıp arayip duruyorlar kendim gruba girip yazan şahısı buldum ama fake şahsın ortak arkadaşlarına baktım ailemden yakın birisinin tanıdığı şahıs var tesadüf olduğunu sanmıyorum ne olur olmaz ekran kayıtlarını aldım kime şikayet edebilirim napabiliriz oturduğumuz ilçede siber güvenlik yok polis bir şey yapamıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Batuhan
Arkadaşlar selam ben işteyken annemin numarasını facebookta paylaşmışlar habire yazıp arayip duruyorlar kendim gruba girip yazan şahısı buldum ama fake şahsın ortak arkadaşlarına baktım ailemden yakın birisinin tanıdığı şahıs var tesadüf olduğunu sanmıyorum ne olur olmaz ekran kayıtlarını aldım kime şikayet edebilirim napabiliriz oturduğumuz ilçede siber güvenlik yok polis bir şey yapamıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
Geçmiş Olsun Hocam .

Numara Değiştirmek Mantıklı Bir Tercih Olacaktır .

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş Olsun Hocam .

Numara Değiştirmek Mantıklı Bir Tercih Olacaktır .
Hocam teşekkürler fakat benim sorunum numara değiştirmek değil çünkü bu paylaşan şahıs yakından tanıyorki annemin numarasını + yaşadığımız yeri cinsel içerik yazarak paylaşıyor yani bunun suçsuz kalmasını istemem yani şikayet etmek isterim en kötü kim yaptı nasıl öğrenebilirim onu merak ediyorum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Batuhan
Hocam teşekkürler fakat benim sorunum numara değiştirmek değil çünkü bu paylaşan şahıs yakından tanıyorki annemin numarasını + yaşadığımız yeri cinsel içerik yazarak paylaşıyor yani bunun suçsuz kalmasını istemem yani şikayet etmek isterim en kötü kim yaptı nasıl öğrenebilirim onu merak ediyorum
Tabi İşin O Kısmıda Var.

1713433194316.png

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Her yere yaz illaki bi yer döner. Cimer olur, savcılık olur, karakol olur. Sonucta hakkın var.

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,376
Üyeler
140,993
Son üye
SHmus_12