Neler Yeni

ADSL internet hizmeti sunan en iyi internet sağlayıcı

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
emre önder
millenicom ve turknet hariç bunlar hakkında çok fazla sıkıntı var o yüzden bunlar dışında varsa öneriniz alabilirim

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Emir
ttnet

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
millenicom ve turknet hariç bunlar hakkında çok fazla sıkıntı var o yüzden bunlar dışında varsa öneriniz alabilirim
Millenicom Türknet şikayetleri gibi her firmada şikayet vardır. Ama illa başka istiyorsan netspeed var TT var
Bu da benim millenicom rehberim

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
emre önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom Türknet şikayetleri gibi her firmada şikayet vardır. Ama illa başka istiyorsan netspeed var TT var
Bu da benim millenicom rehberim
1bazı sorularım olacak iptal ettirdiğim internet sağlayıcıma modemimi gönderiyormuyum 2 millenicomda hangi internet paketini kullanıyosun 3 herhangi bir sorunda internet kesimi vb sorunlarda yardımcı oluyolarmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ttnet te hangi paketi önerirsin ya da sen hangi paketi kullanıyorsun

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
1bazı sorularım olacak iptal ettirdiğim internet sağlayıcıma modemimi gönderiyormuyum 2 millenicomda hangi internet paketini kullanıyosun 3 herhangi bir sorunda internet kesimi vb sorunlarda yardımcı oluyolarmı
1- Modem senin ise göndermezsin ama kiraladığınız modemse geri gider.
2- 84.90tl 35mbps download 6 mbps upload paketi kullanıyorum.
3- yani bir kere internetim koptu onda da modem açıp kapattım geri geldi. Genel olarak ben aradığımda yardımcı oldular

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
emre önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3- yani bir kere internetim koptu onda da modem açıp kapattım geri geldi. Genel olarak ben aradığımda yardımcı oldular
çok teşekkür ederim son bi sorum olucak eğer modem kiralıksa millenicom bana modem gönderirimi yoksa benim satın almammı lazım

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Emir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ttnet te hangi paketi önerirsin ya da sen hangi paketi kullanıyorsun
Ttnet önermem ama bunlardan başka sorunsuz ttnet var yani ayrıca türknetten memnunum ben

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
çok yardımcı oldun ama benim evimde fiber yok millenicom bana fiber 100 paketini öneriyor anlamadım ama yine her şey için sağol
altyapı fiber değilse ve 100mbps hız alabileceğiniz gözüküyorsa VDSL dir

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kanka peki şöyle mesela bizim net 80 TL ama modem için 8TL ile birlikte 88 ödüyoz her ay 2 sene dolmasına 1 ay kaldı modem bizim mi olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,969
Üyeler
140,738
Son üye
Feuron
Top Bottom