Neler Yeni

Aerocool Psu alınır mı??

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
Bütçe
700

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Aerocool köklü bir marka. OPP / OVP / UVP / SCP/ SIP korumaları olan bir PSU. 320w civarı 12V tek kanal güç veriyor. Eğer ki bu bana yeter diyorsan alınabilir bu bütçede.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sistemim için bana yetecek bir Aerocool psu buldum alınır mı? hergangi bir elektrik kesintisinde sorun çıkarma ihtimali nedir ve bu fiyata yakın önerilere açığım
Alınır dandik bir model değil. Ama gücü yeter mi sana onu iyi araştır.

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aerocool köklü bir marka. OPP / OVP / UVP / SCP/ SIP korumaları olan bir PSU. 320w civarı 12V tek kanal güç veriyor. Eğer ki bu bana yeter diyorsan alınabilir bu bütçede.
Bana yeter zaten sistemimin toplam tüketeceği güç 274w
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır dandik bir model değil. Ama gücü yeter mi sana onu iyi araştır.
Gtx 660 ti i5 3470 toplam tükettiği güç 274w ve psu da 12v kanalında 320w değeri veriyor hayli hayli yeter

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bana yeter zaten sistemimin toplam tüketeceği güç 274w

Gtx 660 ti i5 3470 toplam tükettiği güç 274w ve psu da 12v kanalında 320w değeri veriyor hayli hayli yeter
Ekran kartı güç girişi ne peki? Sadece 1 tane 6 pin var bu PSU da.

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
Sistemim için bana yetecek bir Aerocool psu buldum alınır mı? hergangi bir elektrik kesintisinde sorun çıkarma ihtimali nedir ve bu fiyata yakın önerilere açığım
Gücü yetiyorsa alınır. Marka iyidir sistemi patlatmama garantisini verir.

etnetalw

80+ Bronze
Seneler oldu zamanında cok kullandı kullandığım en iyi markalardandı ve eski marka geçmişini iyi bildiğim iyi bir marka. Yeni olarak koltuk işinede başlamışlar sanırım gaming
Ama bu psu önermem

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
Seneler oldu zamanında cok kullandı kullandığım en iyi markalardandı ve eski marka geçmişini iyi bildiğim iyi bir marka. Yeni olarak koltuk işinede başlamışlar sanırım gaming
Ama bu psu önermem
Walla başka bu fiyata bulamadım bulsam ikinci el var hazır almışken 0 alayım diyorumda acaba dönüştürücü taksam sıkıntı olurmu

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç

etnetalw

80+ Bronze
Walla başka bu fiyata bulamadım bulsam ikinci el var hazır almışken 0 alayım diyorumda acaba dönüştürücü taksam sıkıntı olurmu
Satıcıyıa sorabilirsin ama bütcen varsa ben olsam +bronze veya en kötü + plus bir psu alırdım. Verimlilik değeri şeffaf şekilde belirtilen psu

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
Satıcıyıa sorabilirsin ama bütcen varsa ben olsam +bronze veya en kötü + plus bir psu alırdım. Verimlilik değeri şeffaf şekilde belirtilen psu
Hocam yeni sistem aldım yoksa corsair almayı düşünüyordumda malesef mecbur bunu alıcam heraalde

Ben aldım 2 kere kesinti oldu hala yaşıyorum önerebilirim😃
eyw teşekkürler çünkü bizim burdada bazen kesiliyorda

Top Bottom