Neler Yeni

Agalar kız mevzusu bi el attın.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,871
İsim
Lokman Doğan

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,871
İsim
Lokman Doğan
oo çok iyi la
Mesaj otomatik birleştirildi:

olum sen nereden oruturuyon la bu kadar buraları biliyorsan
dağlıoğlunda

biz de mardlinliyiz .d

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Agalar beni eskiden seven bir kız arkadaşım ile tekrar konuşmaya başladık ve ben bilmeden öküzlük etmişim kıza, öküzlük ettiğim kısım hızlı anlatıyorum beni seviyormuş ama benim haberim yoktu sonra ben de o zamanlar hormonların verdiği yetki ile çoğu kızla flört ettim ve kız üzülmüş baya geçti bu olayların üstünden ve ona sevdiği çiçek vs almak istiyorum. sevdiği çiçekler lavanta ve nergis çiçeklerini seviyor ondan dolayı hediye almamda yardımcı olursanız çok iyi olur sağ olun
Bu arada çok pahalı olmasın öğrenci adamım ailemden gelen harçlık dışında gelirim yok maks 200-300
50-60 liraya satilan bilezikler var ondan al bi tane sevdigi cicekten al bi de ohmis

Kara*

80+ Silver
aga bilmiyorum ilk defa böyle hissettim birden oldu
İyi güzel de karar vermen lazım. Yarın öteki gün sorun olur yine ya kızı üzersin ya da kız sana bu sefer atak yapar uğraşırsın. Yok 14 şubat yok gönlünü alayım derken o kadar derine girme ilerleme kaydetmeye bak. Kız muhtemelen sana o ergenlik dönemlerin yüzünden sevse dahi güven sağlayacağını sanmam. Erkek genelde kızın geçmişine bakar kız ise geleceğe baktın oluyor öyle detaya başlarsın.

bwNN

80+ Silver
Hocam bence şuan çiçek yeter gibi eğer almam lazım diyorsan zarif bir bileklik , kolye olabilir.

Şunu da ekleyeyim yalnız hoşlanıp hoşlanmadığını sorgula. Kızı tekrar üzme. Seviyorsan da bence söylemekten çekinme seni gerçekten eski den sevdiyse için de sevgi kalmıştır bence ama işte bilemiyorum pek tecrübem yok benim.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz

bwNN

80+ Silver
Son olarak kitap okumayı seviyorsa bence en iyi hediye kitap olabilir çünkü genellikle kızlar erkeklerden çok daha fazla seviyor kitap okumayı.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
İyi güzel de karar vermen lazım. Yarın öteki gün sorun olur yine ya kızı üzersin ya da kız sana bu sefer atak yapar uğraşırsın. Yok 14 şubat yok gönlünü alayım derken o kadar derine girme ilerleme kaydetmeye bak. Kız muhtemelen sana o ergenlik dönemlerin yüzünden sevse dahi güven sağlayacağını sanmam. Erkek genelde kızın geçmişine bakar kız ise geleceğe baktın oluyor öyle detaya başlarsın.
aga zaten anlattığım olay 11de oldu ben orda gerçekten bilmeden hareket ettim oda beni seviyorumuş kız iskence olmuş bildiğin, şu an da sadece gönlünü almak istiyorum

Son olarak kitap okumayı seviyorsa bence en iyi hediye kitap olabilir çünkü genellikle kızlar erkeklerden çok daha fazla seviyor kitap okumayı.
ben çok fazla kitap okuyorum btw galiba o okumuyordur diye düşünüyorum ama soracam

Hocam bence şuan çiçek yeter gibi eğer almam lazım diyorsan zarif bir bileklik , kolye olabilir.

Şunu da ekleyeyim yalnız hoşlanıp hoşlanmadığını sorgula. Kızı tekrar üzme. Seviyorsan da bence söylemekten çekinme seni gerçekten eski den sevdiyse için de sevgi kalmıştır bence ama işte bilemiyorum pek tecrübem yok benim.
duruma göre bakacağım

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
agam sıkıntı çıkar vurulabilirim adana da yaşıyorum belirtmek isterim
Yardıma hazırım. Eskiden olsa bizim mahalleyi toplardım da şimdi hep suri olmuş içim acıyor

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
Yardıma hazırım. Eskiden olsa bizim mahalleyi toplardım da şimdi hep suri olmuş içim acıyor
aga öyle bir durum değil manitamın babasını mı vurayım skdnfllsdkfnsdklfsdf
yinede eyw

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,702
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom