Neler Yeni

Agalar kız mevzusu bi el attın.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
Agalar beni eskiden seven bir kız arkadaşım ile tekrar konuşmaya başladık ve ben bilmeden öküzlük etmişim kıza, öküzlük ettiğim kısım hızlı anlatıyorum beni seviyormuş ama benim haberim yoktu sonra ben de o zamanlar hormonların verdiği yetki ile çoğu kızla flört ettim ve kız üzülmüş baya geçti bu olayların üstünden ve ona sevdiği çiçek vs almak istiyorum. sevdiği çiçekler lavanta ve nergis çiçeklerini seviyor ondan dolayı hediye almamda yardımcı olursanız çok iyi olur sağ olun
Bu arada çok pahalı olmasın öğrenci adamım ailemden gelen harçlık dışında gelirim yok maks 200-300

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yaşlarınız kaç

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çiçek ve damak baklava çek. kız isteme merasimi gibi anlarsın ya kıps. ;)
aga kızın babası mardinli iri yarıydı galiba damağı musait bir yerime montalayabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlişkinizin boyutunu bilmiyorum ama onun farkında olacak mısın peki bundan sonra
hocam eskiden sadece arkadaştık şu an bi tık hoşlanıyorum ama kızın duygularını anlamadım süreç gösterecek

1721

80+ Bronze
aga kızın babası mardinli iri yarıydı galiba damağı musait bir yerime montalayabilir

hocam eskiden sadece arkadaştık şu an bi tık hoşlanıyorum ama kızın duygularını anlamadım süreç gösterecek
hocam çikolata, sanki 45 kalibrelik revolver alıyon

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Çünkü yapacağın her hareket ona vereceğin değeri gösterir ona yaklaşımınin dozunu ayarlaman gerekiyor sonradan tekrardan farkındalığın giderse kızı yine üzersin bu sebeple bence hediye değilde önce kendinize vakit ayırın bir yere gidip yemek yiyin en basitinden AVM ye gidip hazır menü yiyebilirsiniz uygun fiyata biraz kendinizi tanıyın bence hemen hediyeleşme bana kalırsa henüz erken onun için.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
Çünkü yapacağın her hareket ona vereceğin değeri gösterir ona yaklaşımınin dozunu ayarlaman gerekiyor sonradan tekrardan farkındalığın giderse kızı yine üzersin bu sebeple bence hediye değilde önce kendinize vakit ayırın bir yere gidip yemek yiyin en basitinden AVM ye gidip hazır menü yiyebilirsiniz uygun fiyata biraz kendinizi tanıyın bence hemen hediyeleşme bana kalırsa henüz erken onun için.
aslında haklısın daha çok erken ama şöyle bir sıkıntı var sürekli sporda oluyorum ve yemek konusunda biraz mağara adamı sayılırım ondan başka önerebileceğin etkinlik var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom