Neler Yeni

Ağır hasarlı araç alınır mı?

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Satarken zor oluyor fakat kullanıcı için şöyle olursa avantajlı olur.

Km düşük ve hiç bir mekenik problemi yoksa
Sadece hava yastığı açmış ise çok araba gördüm kaporta da bir şey yok alt takımda sorun yok sadece aldığı darbeden dolayı hava yastığı açmış

Ama dediğiniz araç yaşı da fazla KM de fazla ben bulaşmazdım
Hocam bu fiyatlarda daha mantıklı bir araç bulamadım ben bildiğiniz varsa söylermisiniz

Palo DAYI

80+ Gold

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Hocam bu fiyatlarda daha mantıklı bir araç bulamadım ben bildiğiniz varsa söylermisiniz
Doblo linea fiorino bakın hocam 250K olmuş araç 50K sen yapsan 300K ağır hasar kayıtlı çok çok çok zor satarsın ama para senin keyif senin

50-70 K arası belki alınabilir tavan da darbe yoktur şasede ciddi kaynak doğrultma yoktur lakin 2 ay sonra 8 yaşında araç ve KM çok yüksek ve onun motorda da kesin problem vardır

Palo DAYI

80+ Gold
benım tahmınımce eger fotograf ıstersen daha ıyı olur tabıkıde sadece tahmın yurutuyorum buyuk ıhtımal kazası ondendır bu nedenle motor zarar gormus olabılır ama bu sadece bır tahmın cunku suanda bılmıyoruz

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,450
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Emsallerinin üç de biri fiyatına satsa anca o zaman alırım yoksa kesinlikle almam. Bineceğim zaten demeyin ileride ne olacağı belli olmaz model yükseltmek icab eder ve arabayı elden çıkaramazsınız

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,056
İsim
uwu

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,600
İsim
Selim
Satarken zor oluyor fakat kullanıcı için şöyle olursa avantajlı olur.

Km düşük ve hiç bir mekenik problemi yoksa
Sadece hava yastığı açmış ise çok araba gördüm kaporta da bir şey yok alt takımda sorun yok sadece aldığı darbeden dolayı hava yastığı açmış

Ama dediğiniz araç yaşı da fazla KM de fazla ben bulaşmazdım
O dediğin arabaları galericiler alıp yüksek fiyattan zaten satıyor sana bırakmazlar 😁

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
O dediğin arabaları galericiler alıp yüksek fiyattan zaten satıyor sana bırakmazlar 😁
Galericiler bu işi meslek olarak yaptığı için normal kişilerden daha çok avantajlılar

Lakin onlarda ölü yü 1 tık daha düdüklüyeyim derken araç alıveriyorlar. ben zamanında 4 yaşında focus aldım 40bin de 80 binde sattım sadece hava yastıkları değişmiş kaput ve çamurlukta boyalı

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
2017 250k kilometrede ford tourneo courier 1.5 var 330k ya sizce alınır mı? fiyat emsallerinin altında araç fotoğraflarda düzgün duruyor zaten sanayide çalışıyorum motor mekanik tarzı şeylerde bi problem varsa ona göre fiyatta birşeyler yapılır ama bu fiyata alınır mı? onu bilemiyorum max 350k ya hangi araçlar alınır
Açtığın konuyla ilgisi yok ama hinede kendi fikrimi belirteyim. Bu zamanda sıfır araba alınmaz alınca kontağı vurursan ikinci ele düşer sıfır fiyatından nerdeyse %20 zarar edersin satacağın zaman. Ama böyle 2020 üstü araç alırsan bu kadar zararın olmaz

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,970
İsim
Hacı
Asla alınmaz.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,309
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Binmelik alınacaksa fiyatına göre değişir, bizde ağır hasarlı Focus var ama ip gibi gidiyor. Toplayanların işçiliği de önemli tabii.

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
LEVENT KILIÇ
Bütçene,kazasına,yapılma durumuna göre karar verilip alınır. Satılmaz diye bir şey yok satılır,alınır. Alınmaz diyenlere bakma bu işten ciddi para kazanan insanlar var. Tekeri refüje vurup airbag açarak perte çıkan araç vardı,çizik dahi yoktu ama pertti. Kendi kararını ver.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,056
İsim
uwu
Araba konusu olunca bi sarı siteye bakim dedim egeaların arasında bizim arabayı gördüm babama sordum neden içinin resmini koymadın diye belki böyle easyplus zannederler diyo valla herkes ayrı bi kafada (jant kapağı aldı int kendi taktı burda pahalı diye)

Açtığın konuyla ilgisi yok ama hinede kendi fikrimi belirteyim. Bu zamanda sıfır araba alınmaz alınca kontağı vurursan ikinci ele düşer sıfır fiyatından nerdeyse %20 zarar edersin satacağın zaman. Ama böyle 2020 üstü araç alırsan bu kadar zararın olmaz
Kontağa gerek yok plaka takması yeterli ama cidden dalga geçiyorlar milletle bu gün aldığın arabayı yarın 100k zararına satmak çok kötü hele bu başlangıçlarda bu civarda

Top Bottom