Neler Yeni

Ağırlık çalışırken sakatlanmış olabilir miyim

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar 16 yaşındayım. Yaklaşık 2 aydır sırtımın sol tarafı sadece idman atarken ağrıyor. İdman ağrısını bilirim bununla alakası yok. Gün içerisinde hareket ederken ağrımıyor. Ama mesela gymde arka omuz yaparken veya row atarken sol tarafı ağrıyor sağda hiçbişe yok. Zorlanmadan kaynaklı belli ama neden böyle oluyor sakatlanmış olsam daha kötü olurdu değil mi? Çünkü ağırlık kaybım yok sadece çalışırken ağrıyor birde hapşurduğumda falan sol sırtım batıyor gibi agrıyor anlık.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,887
İsim
Emre siyah
kesin bir şey kimse diyemez burda doktora git hafife alıncak şeyler değil bunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali Dogan
Zorlamış ve asimetrik yüke maruz kalmışsınız. Ortopedist ve fizik tedavi uzmanlarıyla görüşün.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zorlamış ve asimetrik yüke maruz kalmışsınız. Ortopedist ve fizik tedavi uzmanlarıyla görüşün.
Hocam gerek varmı kendiliğinden geçer diye düşünüyorum çünkü sürekli ağrımıyor bazı günler full geçiyor bazı günler tekrar idman attıktan sonra ağrıyor

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
belli mi olur riske atılacak seyler değil bunlar doktora git

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Kaplan
belli mi olur riske atılacak seyler değil bunlar doktora git
Hocam ailemden azar işitmek istemiyorum lek çok ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü rahatsız edecek derece ağrımıyor kas zorlanması olarak düşünüyorum

Whitshu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ege Ağaoğlu
Hocam ailemden azar işitmek istemiyorum lek çok ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü rahatsız edecek derece ağrımıyor kas zorlanması olarak düşünüyorum
Hocam bir doktora kesin olarak danışmanızı öneririm. Geçici çözüm olarak Bengay yada Voltaren krem kullanabilirsiniz ve ağrıyan bölge için antrenmanı pas geçin.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Kaplan
Isınma yapıyor musun
Çok aşırı sayılmaz örneğin sırt günü idmana lat pull down ile başlıyorum normal set ağırlığım 75 ise ilk başta 40 ile 1 set giriyorum ısınmış sayıyorum kendimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir doktora kesin olarak danışmanızı öneririm. Geçici çözüm olarak Bengay yada Voltaren krem kullanabilirsiniz ve ağrıyan bölge için antrenmanı pas geçin.
bi süre daha bekleyeceğim hiç değişme olmazsa giderim şimdilik kas gevşetici kullanayım idmanı pas geçememdd row gibi antrenmanları hafif girmeye özen göstereceğim

Reindi

80+ Silver
şu fitness kadar boş iş var mı linç yiyecem ama abuk subuk yok protein tozu yok kreatin yok steroid cart curt yiyip içiyorsunuz sadece tavuk pilav yiyorsunuz neymiş kas yapacakmış kas kavgada falan işe de yaramıyor hadi yarasa bir şey demeyeceğim al bak arkadaş sakatlanmış ne için sırf baklavalı durmak için aha kuzenim fitness yapacam diye günde ne kadar kafein alıyordu şuanda organlarında sıkıntı var uğraşıp duruyor

ozy_34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Özgür Boşnak
Bişey olduğunu düşünmesen buraya yazıp onaylanma ihtiyaci duymazsin burdaki kimse doktor değil birşeyden anlamaz vaktin varken doktora git

Whitshu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ege Ağaoğlu
şu fitness kadar boş iş var mı linç yiyecem ama abuk subuk yok protein tozu yok kreatin yok steroid cart curt yiyip içiyorsunuz sadece tavuk pilav yiyorsunuz neymiş kas yapacakmış kas kavgada falan işe de yaramıyor hadi yarasa bir şey demeyeceğim al bak arkadaş sakatlanmış ne için sırf baklavalı durmak için aha kuzenim fitness yapacam diye günde ne kadar kafein alıyordu şuanda organlarında sıkıntı var uğraşıp duruyor
Hocam niye linç yiyesiniz böyle düşünebilirsiniz. Ben şahsen riskleri göze alarak kavgada işe yarasın diye yapmıyorum :). Fizikel görünüş için yapıyorum bunu yaparken sağlığımı da koruyorum.

Top Bottom