Neler Yeni

Ahlak Ve Mantik Testi̇

-nisay

80+ Bronze
hepsi b
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorular biraz garip olmuş. 5. soru ihtimal üzerine olmalıydı. kesinlik bildirmek biraz ilginç

Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Talha Açıkgöz
b-b-a-b-b

Dördüncü soru bence c olmalı.Sonuçta diğer seçeneklerde alan memnun veren memnun.Ama c de kalp kırıyorsun.
Yanlış düşünüyorsunuz ama hocam oldu bitti gibi bir şey değil bu şeref,namus,karakter meselesi 3 kuruşa karını başkasının kucağında görmeyi kendine yediren birisi arkadaşını üzse ne üzmese ne şahsen ben, böyle biriyle arkadaş bile olmam

Kimseye bir zararı var mı yokmu ona bakarım ben.Kalp kırmak daha kötü.

Zevk meselesi tamamen.Ben tercih etmem ama yapanada saygı duyarım.Sonuçta zorla değil.Ama kalp kırmak tercih değil bir hata
HOCAM KARINI SATMAK DA BİR HATA

4.soru bozuk dava açacağım d:

Son düzenleme:

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,131
İsim
Sarp Yılmaz

Ego5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Egemen Kol
Alıntıyı görüntüleARKADAŞLAR İNSANLARIN DÜŞÜNCESİNİ MERAK EDİYORUM VE YORUMLARDA VERİLEN CEVAPLARI TARTIŞALIM HERKES YAZSIN CEVAPLARI.

1 D
2 B
3 B
4 C
5 A
1:B
2:B
3:B
4:C
5:Ailenden herhangi biri suç işlediğinde her ne kadar doğru olan onu adalete teslim etmek olsanda muhtemelen çoğu kişi ailesindeki o kişiyle beraber bok çukurunun içine atlar.

dagdagk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ibrahim emir
Alıntıyı görüntüleARKADAŞLAR İNSANLARIN DÜŞÜNCESİNİ MERAK EDİYORUM VE YORUMLARDA VERİLEN CEVAPLARI TARTIŞALIM HERKES YAZSIN CEVAPLARI.

1 D
2 B
3 B
4 C
5 A
Yaptığımız genetik araştırmalarda doğacak çocuğunuzun bir diktaya dönüşüp milyonları öldüreceğini öğrendik. Lütfen üredikten sonra bebeğinizi yok edin. Zaten siz de öldürürüm demişsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,490
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek
Top Bottom