Neler Yeni

Aile evinde ders çalışma sıkıntısı çeken var mı?

ilteris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uluç
Ev küçük. Odanın kapısını allah belamı versin ki günde en az 9,10 kere kapatıyorum. Odaya giriyorlar kapıyı tam kapatır gibi yapıp ucunu açık bırakıyolar. İstisnasız hepsi. Öfkeden patlayacam harbiden liseden beri aynılar.

yıllardır kapıyı kapatmayı öğrenemediler zaten gürültüden durmuyolar şu *** kapısını bari kapatın. Susmak bu kadar mı zor arkadaş sınava kalmış 25 gün konuşmayın *** ölmezsiniz.

arkadaşlar biraz doldum kusura bakmayın sizinde var mı böyle sıkıntılarınız?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,077
İsim
MehmedVII
Ev küçük. Odanın kapısını allah belamı versin ki günde en az 9,10 kere kapatıyorum. Odaya giriyorlar kapıyı tam kapatır gibi yapıp ucunu açık bırakıyolar. İstisnasız hepsi. Öfkeden patlayacam harbiden liseden beri aynılar.

yıllardır kapıyı kapatmayı öğrenemediler zaten gürültüden durmuyolar şu *** kapısını bari kapatın. Susmak bu kadar mı zor arkadaş sınava kalmış 25 gün konuşmayın *** ölmezsiniz.

Ücretsiz halk kütüphanesi varsa yakında oralara gidebilirsin. Dershaneye vs gidiyorsan kütüphaneleri oluyor genelde

ilteris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uluç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ücretsiz halk kütüphanesi varsa yakında oralara gidebilirsin. Dershaneye vs gidiyorsan kütüphaneleri oluyor genelde
Hocam kütüphane var fakat hava kapalı olunca buz gibi oluyor. Normalde kütüphanede çalışıyorum ama sınava kalmış 25 gün hâlâ yıllardır aynılar. Sinirlerim bozuldu.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,077
İsim
MehmedVII
Hocam kütüphane var fakat hava kapalı olunca buz gibi oluyor. Normalde kütüphanede çalışıyorum ama sınava kalmış 25 gün hâlâ yıllardır aynılar. Sinirlerim bozuldu.
Ev halkını topla hepsine söyle. Biraz düşüncelilerse dikkat ederler. Eğer odaya girdiklerinde vs söylersen pek etkisi olmaz. Odana çok girme sebepleri olan şeyleri başka yere taşı, taşıyamıyorsan sen başka odaya geç vs. Nenen, deden vs yaşıyorsa ve sakinse onların yanına git, gerekirse orada kal.

ilteris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uluç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ev halkını topla hepsine söyle. Biraz düşüncelilerse dikkat ederler. Eğer odaya girdiklerinde vs söylersen pek etkisi olmaz. Odana çok girme sebepleri olan şeyleri başka yere taşı, taşıyamıyorsan sen başka odaya geç vs. Nenen, deden vs yaşıyorsa ve sakinse onların yanına git, gerekirse orada kal.
Hocam yıllardır söylüyorum anlamıyorlar. Öfkeden patlayacaktım ondan yazdım buraya çözümü yok maalesef.

• Üzgün
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
emre yokuş
Konuştuğun halde devam ediyorsa tek çözümü kapı üstüne takılan, kapıyı otomatik kapatan aparat gibi gözüküyor. 20-25 gün için almaya değmez gibi :confused:

Rulep

80+ Gold
keşke çözümü olsa hayatım çok daha farklı olacaktı

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
ahmet okan
Hocam Okulumun yanında kütüphane var sabah giderken en az 100-150 kişilk sıralar oluyur ayrıca hava buz gibi.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,077
İsim
MehmedVII
Hocam Okulumun yanında kütüphane var sabah giderken en az 100-150 kişilk sıralar oluyur ayrıca hava buz gibi.
O saatlerde hep kalabalık olur zaten. 7 gibi falan kapıda olmak gerekiyor genelde.

Retr0x

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x

hocam durum bende de aynı söylüyorum tamam diyorlar ama yine de aynı birde ev sanki han sürekli misafir geliyor kütüphaneye gidiyorum ama artık zaman az kaldığı için vakit kaybetmemek için evde çalışıyorum az kaldı dişinizi sıkın kapınızı kilitleyin kapıya kağıt yazın ben öyle yapıyorum

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,119
İsim
Oozdmrsm

Bak kanki ben 4m kare odada kalıyorum kapım her zaman açık kalıyor. Aynı zamanda telefonda konusurken çok bağırıyorlar. Ben yıllardır alışık olduğum için etkilenmiyorum ama bu tarz durumlarda kütüphanede takılmak daha iyi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,898
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dostum mecburen üstünü kalın giyineceksin yanına yiyeceğini, içeceğini ve genel ihtiyaç duyacağın şeyleri alacaksın ve sadece kütüphanede çalışacaksın. Evi otel gibi kullanman senin için daha iyi olacaktır.

Bu dediklerim biraz yavan gelmiş olabilir ancak boş vaat sunmayı hiç sevmem.

Top Bottom