Neler Yeni

Aileme nasıl bilgisayar aldırabilirim?

ErhanO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erhan OVAÇİN
Merhaba, sorum kısa ve basit ancak çözüm bulması kolay olmayan bir soru
Aileme nasıl bilgisayar aldırabilirim? öncelikle şunu belirteyim babamın borcu yok aksine birikimi var ve sürekli çalışıyor para sıkıntımız yok bir inşaatımız var onun işide bitmek üzere üstüne üstlük lgs sınavında 440puan yaptım ve bulunduğumuz il olan Tokat ın en iyi lisesini tutturdum fakat ilçemizde bulunan fen lisesine gittim (ailemde evimize yakın diye seçtiğim liseyi istemişti) ben onların beklentisinin üstüne çıktım şu karantina günlerinde zaten dışarı çıkamıyorum ve internet cafelerde kapalı sıkıldığımı bir bilgisayar istediğimi dile getiriyorum baba durumun felan mı yok diyorum hayır ben istesem piyasadaki en iyi bilgisayarı bile satın alabilirim diyor şunu da ekleyeyim bursluluğa sahibim 2yıldır burs alıyorum ama sadece okul ihtiyaçlarım için bursumu kullanabiliyorum bunun haricinde tüm parama el konuluyor hesaplarıma göre 4000tl oluyordu şimdi ancak elde var 0 bunları babama söyleyemiyorum çünkü bana sırt dönmesini istemiyorum şuanda 11.yaşına girmiş bir laptopum var ve google harici bir şey yapamıyorum (youtube dan video izlemek isterim ancak video kasıyor) babama benim bursumu sen tamamen al taksitle bana 2500tl lik bir bilgisayar alalım diyorum ancak aldıramıyorum ne yapmalıyım annenden iste o babanı ikna eder demeyin annemden çok istiyorum babama de diyorum ama demiyor derslerim güzel ve lgs ye girmeden önceki gün internet kafeye gitmiştim yani oyunların derslerime etki etmediğini gördüler yardımcı olanlar için şimdiden teşekkür ederim inşallah bir çözüm buluruz

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
İnan bunun kesin bir cevabı yok
şu ana kadar bir sürü kişi böyle konular açtı ama kesin bir çözüm bulamadık
bir şey diyemeyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,942