Neler Yeni

Ailemi sistem almak için ikna edemiyorum

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
furkan
Hazır sistem alacağım; ama ailemi itopya, sinerji, gaming gen tr vb. gibi sitelerden almaya ikna edemiyorum. Hasarlı, arızalı gelir ve site bu durumla ilgilenmez diye almak istemiyorlar. Vatandan almama izin verdiler; ama sistemler aşırı pahalı ve diğer sitelere kıyasla daha düşük donanıma sahipler. Ailemi nasıl söylediğim sitelerden almaya ikna edebilirim?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,022
İsim
uwu
Yaşadığım şehirde şubesi yok.
bn babamı çok zor ikna etmiştim şuan babam gıda/giyim dışında herşeyi internetten alıyor mesela kablo alacaktı hırdavatçı 25m parasına 5m satıyor

KlausM

80+ Silver
Şubeleri olan bilindik sitelerden alırsan bence sorun olmaz

Mert

80+ Silver
Vatan bazen çok iyi kampanyalar yapıyor, onlar beklenebilir.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Hazır sistem alacağım; ama ailemi itopya, sinerji, gaming gen tr vb. gibi sitelerden almaya ikna edemiyorum. Hasarlı, arızalı gelir ve site bu durumla ilgilenmez diye almak istemiyorlar. Vatandan almama izin verdiler; ama sistemler aşırı pahalı ve diğer sitelere kıyasla daha düşük donanıma sahipler. Ailemi nasıl söylediğim sitelerden almaya ikna edebilirim?
Kuzenimde öyle sorun yaşamıştı sonra başta kulaklık alalım sağlam gelirse sistem alırız diyip almıştı sistemi

Zepett8

80+ Bronze
Eğer kendiniz alırsanız sizce aileniz kızar mı? Yada bence itopyadan bi ürün alın gösterin bak dolandırıcı değil diye fakat sonra durumun savaş çebeci gibi olabilir :D

Top Bottom