Neler Yeni

Air Pods 2'den Air Pods Pro 2'ye Geçilir mi?

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Özer
Arkadaşlar merhaba, tam 1 senedir air pods 2. nesil kulaklık kullanıyorum. Gayet memnunum, hiçbir sıkıntısını görmedim ancak Air Pods Pro 2'ye geçesim var, geçmeli miyim? Kalite farkını çok hisseder miyim? Air pods'larımı çok kullanıyorum gün içinde çoğu zaman kulağımda ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Geçersem bendeki ap2'yi kardeşime vereceğim. Kısaca Airpods Pro 2'ye geçmeye değer mi? Düşünceleriniz neler?

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
pro olmayan airpodsları hiç beğenmiyorum. pro başka seviye

Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Arif Çelebi
Pro olan airpodları hiç beğenmiyorum kulak içi kulaklık takamıyorum basınç yapıyor air pods 2. Nesilden devam

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba, tam 1 senedir air pods 2. nesil kulaklık kullanıyorum. Gayet memnunum, hiçbir sıkıntısını görmedim ancak Air Pods Pro 2'ye geçesim var, geçmeli miyim? Kalite farkını çok hisseder miyim? Air pods'larımı çok kullanıyorum gün içinde çoğu zaman kulağımda ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Geçersem bendeki ap2'yi kardeşime vereceğim. Kısaca Airpods Pro 2'ye geçmeye değer mi? Düşünceleriniz neler?
ANC ye ihtiyaç yoksa değmez. Ses olarak pek farkları yok daha çok ANC etki ediyor.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Birbirinin tam zıttı 2 yorum. İnanılmaz :D
Ben de pedli kulaklıktan nefret ederim bu arada. O yüzden kötüleyen niye kötülemiş anlayabiliyorum. Ama ANC yi pedsiz yapma imkanı yok mecbur o. Sesi iyi kesiyor pedler üstüne ANC de eklenince dışardan hiç ses almıyor. Airpod 2 de bütün dış sesleri alırsın ama kulağa oturuşu falan baya rahattı onun 😀

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
Kulak içi takanlar bir daha hayatında Bu tür kulaklıklar kullanmayacaklar :) Doğal olarak hem ses farkı oluyor hem de ANC özelliklerinden yararlanıyorsunuz. Bazı kulaklıklarda basınç olmaması için ayrı hava kanalları var . Bendeki soundcore liberty 3 pro kulaklıkta öyle baş ağrıtacak kadar basınç olmuyor. Almak isteyene tavsiyedir.
1707985412817.png

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Özer
Kulak içi takanlar bir daha hayatında Bu tür kulaklıklar kullanmayacaklar :) Doğal olarak hem ses farkı oluyor hem de ANC özelliklerinden yararlanıyorsunuz. Bazı kulaklıklarda basınç olmaması için ayrı hava kanalları var . Bendeki soundcore liberty 3 pro kulaklıkta öyle baş ağrıtacak kadar basınç olmuyor. Almak isteyene tavsiyedir.
Alıntıyı görüntüle
Apple ekosisteminde kalmak istiyorum hocam sağol yine de :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,243
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom