Neler Yeni

Air pods karşılaştırma

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
Merhalar iyi geceler air pods pro 2.nesil ve air pods 3.nesil arasında kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
3. nesil çok daha iyi, 7-8 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. 2. nesil o parayı hak etmez.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Enes Bahadır
Merhalar iyi geceler air pods pro 2.nesil ve air pods 3.nesil arasında kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim
Pro 1.nesil var elimde. Anc çok etkin bir özellik. 3.nesilde bu özellik yok. Kulak içi olması benim için bir avantaj. Ama senin ne amaçla kullanacağın önemli. Müzik oyun dizi film vs ağırlıklı olacaksa. Beats kulaklık bakabilirsin sonuçta apple satın adlı beats i. Apple telefonlarla uyumlu çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pro 1.nesil var elimde. Anc çok etkin bir özellik. 3.nesilde bu özellik yok. Kulak içi olması benim için bir avantaj. Ama senin ne amaçla kullanacağın önemli. Müzik oyun dizi film vs ağırlıklı olacaksa. Beats kulaklık bakabilirsin sonuçta apple satın adlı beats i. Apple telefonlarla uyumlu çalışıyor.
Daha çok müzik video film için alacağım yanımda gündelik olarak taşıyacağım bir de

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Birkaç ay önce 2.nesil satın aldım. Şuana kadar gayet memnunum

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Enes Bahadır
Daha çok müzik video film için alacağım yanımda gündelik olarak taşıyacağım bir de
Kaliteli ama sürekli telefonda konuşmayan biriysen , aktif gürültü engelleyiciyi kullanmayacaksan. 5 bin tl vermeye gerek yok bence airpods proya. Dediğim gibi beats bakabilirsin sennheiser bakabilirsin yarı fiyatına falan. Ama airpods pro uzun ömürlü olur 1 kere alırsın cidden kaliteli ama dediğim gibi paran varsa alınır..

Son düzenleme:

gven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Güven
Bende şöyle bir öneride bulunacağım İstanbul'da ikamet ediyorsan, Apple Zorlu ya da Akasya Apple'a gidip demo ürünleri test edip öyle alabilirsin, benim düşüncem kararsızlık yaşıyorsan kendin deneyimleyip tercihini yapman en güzeli, olası iade değişim durumunda da herhangi bir sorun çıkartmıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende şöyle bir öneride bulunacağım İstanbul'da ikamet ediyorsan, Apple Zorlu ya da Akasya Apple'a gidip demo ürünleri test edip öyle alabilirsin, benim düşüncem kararsızlık yaşıyorsan kendin deneyimleyip tercihini yapman en güzeli, olası iade değişim durumunda da herhangi bir sorun çıkartmıyorlar.
Alırsam büyük ihtimalle Apple’ın resmî sitesinden alacağım suan izmirdeyim maalesef istanbulda olsam deneyimlerden zaten ama teşekkür ederim yine de

• Beğen
Reaksiyonlar: gven

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,575
İsim
Oğuz Oğuz
Kesinlikle pro 2. Nesil. Ses kalitesinde çok iyi iyileşme var. H1 cipe sahip airpods alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
3. nesil çok daha iyi, 7-8 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. 2. nesil o parayı hak etmez.
Air pods pro 2.nesil hocam air pods 3.nesil değil yanlis anladin galiba ya da ben yanlış anladım

Top Bottom