Neler Yeni

Air Pods 2'den Air Pods Pro 2'ye Geçilir mi?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Geçilir tabii ki de. Daha yüksek ses kalitesi, uzamsal ses, gürültü önleyici… Bence geçilir. Bir de böyle pahalı kulaklıklarda kulağında herhangi bir basınç oluşmuyor. Güzel. Bütçe açısından problem yoksa ve Apple cihazınız var ise kesinlikle alınır ( ki IPhone 14 kullanıyorsunuz sanırım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edilebiliyor mu kulak içi kulaklıklar?
İade olmuyor diye biliyorum. Hijyen açısından. Bozuk çıkarsa edebilirsin heralde

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Özer
Satın aldım arkadaşlar. Herkese teşekkür ederim.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic

clyber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Çağrı Hüseyin Dinç
Arkadaşlar merhaba, tam 1 senedir air pods 2. nesil kulaklık kullanıyorum. Gayet memnunum, hiçbir sıkıntısını görmedim ancak Air Pods Pro 2'ye geçesim var, geçmeli miyim? Kalite farkını çok hisseder miyim? Air pods'larımı çok kullanıyorum gün içinde çoğu zaman kulağımda ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Geçersem bendeki ap2'yi kardeşime vereceğim. Kısaca Airpods Pro 2'ye geçmeye değer mi? Düşünceleriniz neler?
air pods pro 2 yi yeni satın aldım 1 hafta kullandım gercekten inanılmaz bir ses kalitesi ve yükseliği var air pods 2 yi de deneme sansım oldu gercekten inanilmaz fark var aralarında eğer bütce konusunda sıkıntın yoksa gecebilirsin fakat eğer seni zorluyacaksa illa da gececeksin diye bi kural yok.

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Özer
air pods pro 2 yi yeni satın aldım 1 hafta kullandım gercekten inanılmaz bir ses kalitesi ve yükseliği var air pods 2 yi de deneme sansım oldu gercekten inanilmaz fark var aralarında eğer bütce konusunda sıkıntın yoksa gecebilirsin fakat eğer seni zorluyacaksa illa da gececeksin diye bi kural yok.
Geçtim kral teşekkürler.

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Dostum pronun keyfi başka hiçbir kulaklıkta yok maalesef.

enessss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
enes dursun
Arkadaşlar merhaba, tam 1 senedir air pods 2. nesil kulaklık kullanıyorum. Gayet memnunum, hiçbir sıkıntısını görmedim ancak Air Pods Pro 2'ye geçesim var, geçmeli miyim? Kalite farkını çok hisseder miyim? Air pods'larımı çok kullanıyorum gün içinde çoğu zaman kulağımda ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Geçersem bendeki ap2'yi kardeşime vereceğim. Kısaca Airpods Pro 2'ye geçmeye değer mi? Düşünceleriniz neler?
Pro olan airpodları hiç beğenmiyorum kulak içi kulaklık takamıyorum basınç yapıyor air pods 2. Nesilden devam
arkadaş haklı basınç yapıyor pro 2 modeli.

Top Bottom