Neler Yeni

🔥İndirim Ajazz AJ199 4K Kablosuz Gaming Mouse 1786 ₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Dreammybell
İlgilendiği Kategoriler
Sigma ve babapro
İnternete bu mauseyi yazdığımızda ilk çıkan video mausu almayın diyor direkt başlık olarak. Bu paraya dragonfly f1 modelini tercih etmek daha iyi olur bence
Bence dragonfly F1 yerine delux m800 ultra tercih edilmeli
Mesaj otomatik birleştirildi:

M800 Ultranın malzeme kalitesini yerden yere vuruyorlar hocam bende aldım iptal ettim
Hocam m800 pronun malzeme kalitesini yerden yere vuruyorlar m800 ultra daha iyi diye biliyorum

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Bence dragonfly F1 yerine delux m800 ultra tercih edilmeli

Hocam m800 pronun malzeme kalitesini yerden yere vuruyorlar m800 ultra daha iyi diye biliyorum
Şuan M800 Pro'dan sesleniyorum malzeme kalitesi Darmoshark M3 vs serisini tokatlar. Gayet solid bir mouse. Ancak MCU'sunu beğenmiyorum onu söyleyeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Dreammybell
İlgilendiği Kategoriler
Sigma ve babapro
Şuan M800 Pro'dan sesleniyorum malzeme kalitesi Darmoshark M3 vs serisini tokatlar. Gayet solid bir mouse. Ancak MCU'sunu beğenmiyorum onu söyleyeyim.
Hocam m800 ultra almayı düşünüyorum mcu şu nordic 52840 ama birisi gelip mouse'u yerden yere vuruyor biriside gelip arşa çıkarıyor ne yapsam bilemedim çok araştırdım

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Hocam m800 ultra almayı düşünüyorum mcu şu nordic 52840 ama birisi gelip mouse'u yerden yere vuruyor biriside gelip arşa çıkarıyor ne yapsam bilemedim çok araştırdım
M800 Ultra elime geçmediği için yapı kalitesi ile ilgili yorum yapamıyorum maalesef hocam.

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Erdem
i7 7700k da 4k özelliğini kullanabilir miyim dostlar

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
Eline ulaşıp deneyen var mı mouseyi?

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Açık
Eline ulaşıp deneyen var mı mouseyi?
Bugün bana geldi ve hemen değişim talep ettim. Mouse'u sallayınca sanki içinde bir parça varmış gibi takır takır sesler geliyor. Eğer yeni gönderdiklerinde bu sorun devam ederse iade edeceğim

Ayrıca Dongle ve kablosunun malzeme kalitesini pek beğenmedim çok dandik duruyor.

Değişim talebini, iade talebi olarak değiştirdim. Kalitesini beğenmedim.

Son düzenleme:

ulkekerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
kerem ulke
Bugün bana geldi ve hemen değişim talep ettim. Mouse'u sallayınca sanki içinde bir parça varmış gibi takır takır sesler geliyor. Eğer yeni gönderdiklerinde bu sorun devam ederse iade edeceğim

Ayrıca Dongle ve kablosunun malzeme kalitesini pek beğenmedim çok dandik duruyor.

Değişim talebini, iade talebi olarak değiştirdim. Kalitesini beğenmedim.

Bende F1 Pro sipariş etmiştim bugün elime ulaştı ve malzeme kalitesi gerçekten mükemmel. İlk günden kedim yaklaşık 90cmlik masadan fırlattı hala taş gibi. Tercihlerinizin arasına eklemlisiniz, ajazzın bu model mausesiyle ilgili zaten pek çok malzeme kalitesinin kötü olduğuna dair yorum mevcut, bilgilendirmek için yazmıştım fakat kimse dinlemedi maalesef.

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Açık
Bende F1 Pro sipariş etmiştim bugün elime ulaştı ve malzeme kalitesi gerçekten mükemmel. İlk günden kedim yaklaşık 90cmlik masadan fırlattı hala taş gibi. Tercihlerinizin arasına eklemlisiniz, ajazzın bu model mausesiyle ilgili zaten pek çok malzeme kalitesinin kötü olduğuna dair yorum mevcut, bilgilendirmek için yazmıştım fakat kimse dinlemedi maalesef.
Hocam nerden aldınız?

ulkekerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
kerem ulke
Hocam nerden aldınız?

Buradan almıştım 2 gün önce fakat stokları bitmiş Pro modelinin

Lowhp

80+