Neler Yeni

Ajazz AK680 klavyede hangi Switch tercih edilmeli?

Erdem1254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Salih Erdem Yücetürk

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu klavyenin hangi Switch'ini önerirsiniz? FPS oyunları ve GTA V oynuyorum. MOBA oyunları ile hiç alakam yok. Ayrıca 780 liraya daha iyi klavye var mı?
Ben brown kullanıyorum, tape mod yapınca sesi daha tok çıkmaya başladı fakat kalvuede ki yay sesi kulağımı çınltıyor. Bu bütçede alabileceğin en iyi klavyedir bu arada .

CroFeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağlar Öztürk
Red Switch olan daha uygun olur oynadığınız oyunlar için

Erdem1254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Salih Erdem Yücetürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben brown kullanıyorum, tape mod yapınca sesi daha tok çıkmaya başladı fakat kalvuede ki yay sesi kulağımı çınltıyor. Bu bütçede alabileceğin en iyi klavyedir bu arada .
Siz FPS oyunları mı oynuyorsunuz ayrıca switchlerden memnun musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Red Switch olan daha uygun olur oynadığınız oyunlar için
İnternette araştırdığımda da öyle diyor ancak forumlarda nedense brown önerildiğini gördüm. Kafam çok karışık.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Siz FPS oyunları mı oynuyorsunuz ayrıca switchlerden memnun musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternette araştırdığımda da öyle diyor ancak forumlarda nedense brown önerildiğini gördüm. Kafam çok karışık.
Hocam ben öyle aman aman iyi değil diyorum. Akko creamy switch alacağım yakın zamanda.

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Salih
Fiyatına göre çok bir şey beklememek lazım zaten, red switch membran klavyeye yakın hissiyat verdiği için brown aldım, Umarın pişman olmam.
Bencede brown daha iyi. İyi seçim yapmışsın. Red switch alacağıma membrane klavye alırım daha iyi. Brownda tok sesi geliyor hem.

Erdem1254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Salih Erdem Yücetürk
Klavye geldi mi hocam? Brown switch nasıl?
Blue switchlere göre cidden sessiz. İyi bir hissiyatı var ve kulağımı klavyeye dayadığımda bile yay sesini çok zor duydum. Bu fiyata daha iyisi olduğunu sanmıyorum. Fiyatı göz önünde bulundurulursa gayet iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arnold Ciwardagexer
Blue switchlere göre cidden sessiz. İyi bir hissiyatı var ve kulağımı klavyeye dayadığımda bile yay sesini çok zor duydum. Bu fiyata daha iyisi olduğunu sanmıyorum. Fiyatı göz önünde bulundurulursa gayet iyi.
Peki switchleri çıkarabildiniz mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos
Top Bottom