Neler Yeni

Çözüldü✓ ajazz ak820 pro mu razer blackwidow v3 tkl mi daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Alakuş
yeni bir bilgisayar toplayacağım klavyebolarak ajazz ak820 promu yoksa razer blackwidow v3 tkl mi alsam diye arada kaldim yardımcı olun lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Alakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasil bir klavye acaba kullandinizmi? ben blackwidow v3 tkl yi internet kafede kullanmıştım gayet kaliteli ve guzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Alakuş
tamam . peki ajazzin herhangi bir yazilim sorunu veya donanımsal bir sorunu oluyormu? eğer hicbir sorunu yoksa ve benim standartlarına uygunsa ajazz alacağım ben araştıracağım ozelliklerini saolun.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
kullanıyorum ve memnunum. 6 ay olmuştur alalı. herhangi bir yazılım kaynaklı sorun çıkmadı. bt kablosuz kablolu kullanma seçenegin var.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Muhammed emin efe
tamam . peki ajazzin herhangi bir yazilim sorunu veya donanımsal bir sorunu oluyormu? eğer hicbir sorunu yoksa ve benim standartlarına uygunsa ajazz alacağım ben araştıracağım ozelliklerini saolun.
Hayır bir sorunu yok. Ben onlarca sattım halada satarım. Olumsuz dönüş yok. Alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Alakuş
teşekkürler Türkçe q olan bir versiyonunun linkini atabilirmisiniz? yoksada birsey sormak istiyorum klavyeyi pc de Türkçe q kullanabiliyoruz ben ingilizce versiyonundaki Türkçe karakterlerin yerine uyumlu bir keycap takabilirmiyim ü ö i ç yazan?

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Alakuş
ne kadara satiyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

krall ben tahmini 6-7 ay içerisinde alicam sizde ne kadar var tukenebilir belki ve ayrıca sanirim buldum sizi sari sitede 2.2k ya satiyorsunuz istanbulda ben alirsam ingilizce w klavyenin ö i ü ç yerini tutan keycapleri cikarip Türkçe q karakterler takabilirmiyim

Son düzenleme:

Ferhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ferhelm
Instagram
FerhelmEdits
Steam
Ferhelm0
Discord
ferhelm

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Muhammed emin efe
Hocam aklımı öyle bir çeldin ki siparişi iptal edip senden alasım geldi 😅
Kanka benden daha ucuz satan yok karar sana kalmış. İkinci eller bile benden daha pahalıya koymuş onlar biraz insafsız bence.

ne kadara satiyorsunuz?

krall ben tahmini 6-7 ay içerisinde alicam sizde ne kadar var tukenebilir belki ve ayrıca sanirim buldum sizi sari sitede 2.2k ya satiyorsunuz istanbulda ben alirsam ingilizce w klavyenin ö i ü ç yerini tutan keycapleri cikarip Türkçe q karakterler takabilirmiyim
Görmedim lzur dilerim aldın mı bilmiyorum ama evet çıkarıp tadabilirsiniz. Birde sistemi Türkçe q yaparsın olur biter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,112
Üyeler
152,614
Son üye
kagan1940
Top Bottom