Neler Yeni

Yardım Ajazz Ak820 Pro almak mantıklı mı

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Akif Günal
gelen ak820 pro yu iade edeyim mi benım ak820 pro 2 yıl turkıye garantili aliexpresste garanti işleri biraz sarpa sarıyor diye biliyroum nasıl bi tercih yapayım peki
Hocam nasıl isterseniz öyle yapın. Ben kendi tercihimi Zuoya x86'dan yana kullandım. Garanti olarak bir performans beklemiyorum, bozulursa bir yerlere yaptırırım en kötü lakin şu anki klavyem olan G.P Warlock Compact'a kaç kere yumruk atmama rağmen bozulmadıysa, onun da bozulmayacağını umuyorum kolay kolay :D

cevdettt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Cevdet AKGÖK
Hocam nasıl isterseniz öyle yapın. Ben kendi tercihimi Zuoya x86'dan yana kullandım. Garanti olarak bir performans beklemiyorum, bozulursa bir yerlere yaptırırım en kötü lakin şu anki klavyem olan G.P Warlock Compact'a kaç kere yumruk atmama rağmen bozulmadıysa, onun da bozulmayacağını umuyorum kolay kolay :D
yurtdışı urunlerın garantili olmama olayı sıkıntılı bı olay teknolojik urun bu bellı olmuyor ne zaman neyin olacağı hayırlı olsun sizede inşallah sorun olmaz size gelince fikrinizi alırım nasıl olduğu hakkında

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Akif Günal
yurtdışı urunlerın garantili olmama olayı sıkıntılı bı olay teknolojik urun bu bellı olmuyor ne zaman neyin olacağı hayırlı olsun sizede inşallah sorun olmaz size gelince fikrinizi alırım nasıl olduğu hakkında
unutmazsam yazarım hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,826
Üyeler
152,969
Son üye
emreagrl
Top Bottom