Neler Yeni

Çözüldü✓ ajazz ak820 pro mu razer blackwidow v3 tkl mi daha mantıklı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Kanka benden daha ucuz satan yok karar sana kalmış. İkinci eller bile benden daha pahalıya koymuş onlar biraz insafsız bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görmedim lzur dilerim aldın mı bilmiyorum ama evet çıkarıp tadabilirsiniz. Birde sistemi Türkçe q yaparsın olur biter.
baya iyi fiyat :D , nasıl bu kadar aldın ilk çıktığında lansman 45 dolara satılmıştı ama bazılarına gümrükte vergi çıkmıştı hiçbirine mi vergi çıkmadı

teşekkürler Türkçe q olan bir versiyonunun linkini atabilirmisiniz? yoksada birsey sormak istiyorum klavyeyi pc de Türkçe q kullanabiliyoruz ben ingilizce versiyonundaki Türkçe karakterlerin yerine uyumlu bir keycap takabilirmiyim ü ö i ç yazan?

çok iyi klavye öneririm

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed emin efe
baya iyi fiyat :D , nasıl bu kadar aldın ilk çıktığında lansman 45 dolara satılmıştı ama bazılarına gümrükte vergi çıkmıştı hiçbirine mi vergi çıkmadı
Şu an sitesinde bile çok daha fazlası kankam. Epomaker 60dolar+vergi çıkarıyor. Üzümünü yiyelim bağını sormayalım bakın bende halkımı yararlandirıyorum 😂. Şaka bi yana toptan aldığım için tabii bana daha uyguna geliyor. Ama bende o dönemlerden geçtiğim için uyguna satıyorum. Genelde öğrenci vs arkadaşlar alıyor tabii 40 yaşında bile müşterim var. Bende uygun tutmaya çalışıyorum. İnsanlarda şükür memnun şimdiye kadar ak820 pro f/p ile de sevmeyeni görmedim. Gerçekten hiç bi firma bu özellikleri bu fiyatta ürüne koymaz.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Şu an sitesinde bile çok daha fazlası kankam. Epomaker 60dolar+vergi çıkarıyor. Üzümünü yiyelim bağını sormayalım bakın bende halkımı yararlandirıyorum 😂. Şaka bi yana toptan aldığım için tabii bana daha uyguna geliyor. Ama bende o dönemlerden geçtiğim için uyguna satıyorum. Genelde öğrenci vs arkadaşlar alıyor tabii 40 yaşında bile müşterim var. Bende uygun tutmaya çalışıyorum. İnsanlarda şükür memnun şimdiye kadar ak820 pro f/p ile de sevmeyeni görmedim. Gerçekten hiç bi firma bu özellikleri bu fiyatta ürüne koymaz.
ajazzın yeni klavyelerinin hepsi çok iyi daha düşük fiyatlı olarak ak680 in bile sesi custom klavyeler gibi , switchleri çok güzel yapıyorlar , 820 proda knobb + tft ekran olması bile almak için yeterli sebep

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
Ben razer öneririm ajazz darmoshark xtrfy gibi markalar kullandım 5 6 ay sonra cortluyor bi de ürünün garantisiyle uğraşıyosun razerda deathadder v3 aldım ürün bilgisayara takınca algılamıyordu garantiye yolladım adamlar direkt sıfırını yolladı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed emin efe
ajazzın yeni klavyelerinin hepsi çok iyi daha düşük fiyatlı olarak ak680 in bile sesi custom klavyeler gibi , switchleri çok güzel yapıyorlar , 820 proda knobb + tft ekran olması bile almak için yeterli sebep
Aynen öyle onu geçtim ses yalıtımı çok güzel. Switchleri huano üretimi gift switch. Bilen bilir akko'nun switchlerini de huano üretiyor. Yani adamlar kaliteden de kismiyor bu klavyeyi satarken. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ben razer öneririm ajazz darmoshark xtrfy gibi markalar kullandım 5 6 ay sonra cortluyor bi de ürünün garantisiyle uğraşıyosun razerda deathadder v3 aldım ürün bilgisayara takınca algılamıyordu garantiye yolladım adamlar direkt sıfırını yolladı
İşte razer'da bozulursa hotswap olmadigi için garanti ile uğraşıyorsun bu klavyeler hotswap çıkar bi switch değiştir kullan. Ben ürün ilk çıktığında aldım hala aslanlar gibi çalışıyor. Asıl razer, ss onermem ürün bozulunca sen uğraş diye lehimli switch üretiyor adamlar. Bedavadan uğraşıyorsun. Razer in yarı fiyatına böyle klavyeyi kimse kimseye vermez. Saçma sapan yay sesini olaya katmıyorum bile.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,642
Üyeler
154,972
Son üye
Lucke
Top Bottom