Neler Yeni

Ajazz ak820 pro Nereden Alınır?

RysaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasir Demirkan
Ajazz ak820 pro almak istiyorum ancak nereden nasıl alacağımı bilmiyorum. Amazonda çok pahalı whatgeek sitesini buldum ama güvenilir mi? bilmiyorum. Ayrıca bir siteden aldıktan sonra sipariş sonrası bir şey yapmam gerekiyor mu bilmiyorum. Şuan satın almak için en iyi site whatgeek gibi duruyor ama güvenilir mi ve sipariş sonrası ne yapacağımı bilmiyorum. Bu klavyeyi güvenilir bir şekilde nereden alabilirim ve sipariş sonrası ne yapmam gerekiyor?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Kerem Çavuş
Whatgeek güvenilir ama vergi çıkma ihtimali var , aliexpress en mantıklı seçenek

RysaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasir Demirkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Whatgeek güvenilir ama vergi çıkma ihtimali var , aliexpress en mantıklı seçenek
Whatgeek de 59 dolar diyor aliexpress den 300 tl daha ucuz ama o 59 dolarda vergi dahil mi bilmiyorum. aliexpress de vergiyi alırken mi ödüyoruz sipariş ettikten sonra daha bir şey yapmama gerek yok mu?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

RysaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasir Demirkan

Ekler

• tr.png
    tr.png
    4.2 KB · Hit: 21

RysaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasir Demirkan
Düzeltildi sanırım
Peki sipariş verdikten sonra ek bir vergi olayı oluyor mu. Aliexpress de sipariş sonrası vergi çıkmıyorsa ordan da alabilirim. İlk defa yurt dışından alışveriş yapacağım ondan dolayı böyle şeyleri tam bilmiyorum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Kerem Çavuş
Peki sipariş verdikten sonra ek bir vergi olayı oluyor mu. Aliexpress de sipariş sonrası vergi çıkmıyorsa ordan da alabilirim. İlk defa yurt dışından alışveriş yapacağım ondan dolayı böyle şeyleri tam bilmiyorum.
whatgeekten aldığın ürün trye girerken ptt kargoya verilirse çıkıyor , başka bir kargo firmasına verilirse çıkmıyor , tamamen kumar , aliexpresste vergi çıkmıyor o yüzden ordan almak mantıklı

RysaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasir Demirkan
aliexpress de 2234 tl diyor bu vergi dahil değil mi yani sipariş verdikten sonra bir şey yapmayacağım. Ayrıca ilk defa sipariş vereceğim için soruyorum adresi ingilizce yazmama gerek var mı?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Kerem Çavuş
aliexpress de 2234 TL diyor bu vergi dahil değil mi yani sipariş verdikten sonra bir şey yapmayacağım. Ayrıca ilk defa sipariş vereceğim için soruyorum adresi ingilizce yazmama gerek var mı?
ödeme adımında kaçsa onu ödersin , gümrükten geçince vb ek vergi çıkmaz

RysaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasir Demirkan
ödeme adımında kaçsa onu ödersin , gümrükten geçince vb ek vergi çıkmaz
Tamam ozaman ek bir şey yoksa aliexpress den siparişi vereceğim. Adresi ingilizce yazmama gerek var mı hiç sipariş vermediğim için böyle şeyleri pek bilmiyorum da.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,186
Üyeler
147,845
Son üye
barsay
Top Bottom