Neler Yeni

GMK67 VS Ajazz AK820 Pro

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
Zaten pre-lubed geliyor hocam. Ben bütçeyi biraz aşıp whatgeekten dıy kit alma kararı aldım. Sende bir bak istersen.
nasıl yani ne almam lazım cok anlamıyorum da link atar mısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle daha önce çok fazla kez GMK67 topladım sesi en iyi kasa. Bu bütçe ile tabii. Daha iyi kasa varsada alıp kullanmadığım için önermem doğru olmaz deneyimlemediğim şeyi. Sadece GMK67 'ye switchleri oturturken tornavida ile destek almak zorunda kaldım. Üstünde ki plastik sönümleyici nedeni ile switch zor oturdu biraz o kadar. Switch alacağın zaman benimle iletişime geç yardımcı olurum. İstersende kendin başka switch almak istersen başka yerden alabilirsin. Alacağın zaman özelden yazarsın.
switch olarak gmk67 ye ne önerirsiniz tok tatlı bir ses istiyorum bir de keycap de önerirseniz iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Asaf

switch olarak gmk67 ye ne önerirsiniz tok tatlı bir ses istiyorum bir de keycap de önerirseniz iyi olur
Aldığın swichlerin açıklamasını okursan çoğu önceden fabrikada lubelanmış geliyor. Ben kendim
Gateron G Pro V3 3.0 Yellow Switch aldım bence Akko Gateron kailh gibi markaların sesini sevgiğin swichlerini alabilirsin knkm.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe

Benimde kullandığım Cream Yellow V3 pro bu konuda bana göre en iyisidir. Ne çok tiz ne çok kulak tırmalayan bir ses.
Burdan sesini dinleyebilirsin kendi topladığım ürünün sesi bu şekilde. Akko cream yellow v3 pro takılı. Kulaklık ile dinlersen daha doğru sonuç alırsın.
PBT olan çoğu tuş takımını alabilirsin. Bana 2-3 gün kadar sonra toplu olarak gelecek. Özelden dediğim gibi yazarsan yardımcı olurum sana.

Top Bottom