Neler Yeni

GMK67 VS Ajazz AK820 Pro

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Muhammed emin efe
Ben ayın 17 sinde verdim siparişi 19'unda kargoladılar.
Evet. Durum şu ki konusunu açtığım gibi Çin'de şu an tatil. Tahminimce ellerinde olan ürünleri kargoluyorlar ancak tedarik zincirinde sorun olan ürünleri geciktiriyorlar. Onların da ürün aldıkları fabrikalar kapalı muhtemelen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende ak820 alıcam ama Satın alma ekranin da gargo kısmında TR kapalı ,?
Kapatmışlar demek ki hocam ben satın aldıktan 5 dk sonra bi süre ülkemize gönderim yapmayacaklarının bildirimi geldi. Nasıl bi sıkıntı oluştu bilmiyorum. Hayır sitede iptal etme seçeneği de yok . Bende açık bu arada sende hangi kısımda kapalı?
Ekran görüntüsü 2024-01-21 185300.png

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ege
Verebiliyorsun ama geç geliyor kargo. Yani bana kalırsa tedarik sorunu var ama sipariş veren bazı insanlara hemen kargoya verilmiş bazıları 2 Ocak'tan beri bekliyormuş.
Bilmediğim bir şey mi var çünkü ödeme kısmında kargolayamıyoruz diyorlar nasıl sipariş vericeğiz ? Kargo geç gelmesi problem değil fakat sipariş verilmiyor şuanda yanlış mıyım

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
Evet. Durum şu ki konusunu açtığım gibi Çin'de şu an tatil. Tahminimce ellerinde olan ürünleri kargoluyorlar ancak tedarik zincirinde sorun olan ürünleri geciktiriyorlar. Onların da ürün aldıkları fabrikalar kapalı muhtemelen.

Kapatmışlar demek ki hocam ben satın aldıktan 5 dk sonra bi süre ülkemize gönderim yapmayacaklarının bildirimi geldi. Nasıl bi sıkıntı oluştu bilmiyorum. Hayır sitede iptal etme seçeneği de yok . Bende açık bu arada sende hangi kısımda kapalı?
Alıntıyı görüntüle
yine de siparis vermek mantıklı cünkü 46 dolara denk geliyor ve bu klavye için cidden cok ucuz bir de gmk67 toplasam bunun arasında ne gibi bir farklar olur

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Muhammed emin efe
Bilmediğim bir şey mi var çünkü ödeme kısmında kargolayamıyoruz diyorlar nasıl sipariş vericeğiz ? Kargo geç gelmesi problem değil fakat sipariş verilmiyor şuanda yanlış mıyım
Ben 3 gün önce sipariş verebildim. Ama belki bugün itibarı ile kapanmış olabilir. Ben satın aldım sipariş oluştu.

yine de siparis vermek mantıklı cünkü 46 dolara denk geliyor ve bu klavye için cidden cok ucuz bir de gmk67 toplasam bunun arasında ne gibi bir farklar olur
GMK67 kesinlikle ses yönünden daha to olur. Ama dediğim gibi güzel ürünler ile toplarsan. Mesela ben 15 kutu falan Akko Cream Yellow V3 pro aldım hem klavye topluyorum hem switch olarak satıyorum. Yurtdışından gelmesini beklememek için daha iyi oluyor toptan almak. He diğer üründe TFT ekran var mesela artısı o olabilir.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-01-21 185745.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-21 185745.png
    12.5 KB · Hit: 36

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
Ben 3 gün önce sipariş verebildim. Ama belki bugün itibarı ile kapanmış olabilir. Ben satın aldım sipariş oluştu.

GMK67 kesinlikle ses yönünden daha to olur. Ama dediğim gibi güzel ürünler ile toplarsan. Mesela ben 15 kutu falan Akko Cream Yellow V3 pro aldım hem klavye topluyorum hem switch olarak satıyorum. Yurtdışından gelmesini beklememek için daha iyi oluyor toptan almak. He diğer üründe TFT ekran var mesela artısı o olabilir.
cidden aşırı bir fark oluyorsa ben de gmk67 alacağım fakat gmk67 nin kasası alüminyum değil diyorlar o yüzden ses biraz daha kötü cıkmaz mı bir de bazıları bu fiyata bu klavye alınabildigi icin gmk67 nin alınmasını sacma oldugunu söylüyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Asaf
cidden aşırı bir fark oluyorsa ben de gmk67 alacağım fakat gmk67 nin kasası alüminyum değil diyorlar o yüzden ses biraz daha kötü cıkmaz mı bir de bazıları bu fiyata bu klavye alınabildigi icin gmk67 nin alınmasını sacma oldugunu söylüyorlar
Hocam ben de aynı ikilemdeydim. Kendim toplamaya karar verdim.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Muhammed emin efe
Yani neye göre diyorlar? Ayrıca Alümünyum kasalı en ucuz klavye bile 4-5k zaten. Bu fiyata öpüp başlarına koysunlar. Bütçe kısıtlı ise direkt hazır klavye alabilirsin.

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
Yani neye göre diyorlar? Ayrıca Alümünyum kasalı en ucuz klavye bile 4-5k zaten. Bu fiyata öpüp başlarına koysunlar. Bütçe kısıtlı ise direkt hazır klavye alabilirsin.
bütcem kısıtlı degil switch olarak akke v3 yellow pro alabilirim kasa olarakta gmk67 fakat ne kadar bir fark olacağını bilmiyorum ve alabilecegim en iyi kasa bu gmk67 midir bir de lube sıkıntıları falan var onlarla ugrasmak lazım

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Muhammed emin efe
bütcem kısıtlı degil switch olarak akke v3 yellow pro alabilirim kasa olarakta gmk67 fakat ne kadar bir fark olacağını bilmiyorum ve alabilecegim en iyi kasa bu gmk67 midir bir de lube sıkıntıları falan var onlarla ugrasmak lazım
Kesinlikle daha önce çok fazla kez GMK67 topladım sesi en iyi kasa. Bu bütçe ile tabii. Daha iyi kasa varsada alıp kullanmadığım için önermem doğru olmaz deneyimlemediğim şeyi. Sadece GMK67 'ye switchleri oturturken tornavida ile destek almak zorunda kaldım. Üstünde ki plastik sönümleyici nedeni ile switch zor oturdu biraz o kadar. Switch alacağın zaman benimle iletişime geç yardımcı olurum. İstersende kendin başka switch almak istersen başka yerden alabilirsin. Alacağın zaman özelden yazarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Asaf
Zaten pre-lubed geliyor hocam. Ben bütçeyi biraz aşıp whatgeekten dıy kit alma kararı aldım. Sende bir bak istersen.

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
YUNUS

Alıntıyı görüntüle
Hocam TR seçtigim de boyle bi yazı çikiyor

Ekler

• IMG_20240121_191946.jpg
    IMG_20240121_191946.jpg
    471.7 KB · Hit: 34
Top Bottom