Neler Yeni

🔥 AKARYAKITA YİNE ZAM GELİYOR! 🔥 (Allah sabır versin)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Knk valla en azından gündemi takip etmeyenlerin bilgisi olsun da gidip bugün yakıt alsınlar. Haberi olmadan yarın almasınlar
depo 2000 tl ile doluyor çeyrek depo zaten çoğunluğun doludur 30tl için bu kadar kasmaya gerek yok bence zaten geçen hafta sokucaklarını soktular.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Knk valla en azından gündemi takip etmeyenlerin bilgisi olsun da gidip bugün yakıt alsınlar. Haberi olmadan yarın almasınlar
Kanka yakıt alsalar ne almasalar ne ? Bu kafadan çıkılması gerekiyor. Seçimden önce 19 TL den yakıt alanlar şuan o doldurdukları depo neye yaradı? Gerçekten üzülüyorum durmadan ban yiyorum ama çok sinirleniyorum. Seçim öncesi savunan 2-3 kişinin sesi soluğu kesildi. EEE şimdi görüyoruz bi kaç savunucu biz seni bunun için seçmedik bu zamlar ne demeye başladı.

Yahu bu kadar açık değil miydi böyle olacağı? Kahroluyorum. YA ŞA YA MA DIK abi. Ne kadar kahreden bir kelime. Ve böylede gidecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,450
İsim
Burak Karadağ
Kanka yakıt alsalar ne almasalar ne ? Bu kafadan çıkılması gerekiyor. Seçimden önce 19 TL den yakıt alanlar şuan o doldurdukları depo neye yaradı? Gerçekten üzülüyorum durmadan ban yiyorum ama çok sinirleniyorum. Seçim öncesi savunan 2-3 kişinin sesi soluğu kesildi. EEE şimdi görüyoruz bi kaç savunucu biz seni bunun için seçmedik bu zamlar ne demeye başladı.

Yahu bu kadar açık değil miydi böyle olacağı? Kahroluyorum. YA ŞA YA MA DIK abi. Ne kadar kahreden bir kelime. Ve böylede gidecek
Doğru söze ne hacet. Maalesef

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,701
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

Seçim öncesi aktroller bize her şeyi dediler ve zamlardan sonra seslerini çıkarmıyorlar megan bile forumu bırakmış. 😂🤣

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Reis-i cumhurumuz recep tayyip erdoğan başkan sağolsun. O olmasa bu günleri göremezdik. Onun sayesinde bu günleri görüyoruz.

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Furkan Enes Kaplan
1690444788984.png

Avrupada en ucuz biz kullanıyoruz OLMAZ BÖYLE eşitlemek lazım 50 tl olur inş Bizim AVRUPA insanından NE FARKIMIZ VAR

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Reyisimisi satmayikk allahimiz var bizim bizim liderimiz atarük değil hz.muhammed ehehe reisin totişinin gılıyım ben ahha!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis-i cumhurumuz recep tayyip erdoğan başkan sağolsun. O olmasa bu günleri göremezdik. Onun sayesinde bu günleri görüyoruz.
O OLMASA TUVALETTE SÇMZDM
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsterse 80 olsun banane :D

VeloceRR

80+ Bronze
Ömrümüzü geleceğimizi yediniz bitirdiniz hala doymadınız! Kim 5 kuruş haram para- fazla vergi alıyor, bu halkın- garibanın, evine ekmek götürmeye çalışan insanların hakkını yiyorsa haram zıkkım katran olsun. Bu dünyada cehennemi yaşasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Ömrümüzü geleceğimizi yediniz bitirdiniz hala doymadınız! Kim 5 kuruş haram para- fazla vergi alıyor, bu halkın- garibanın, evine ekmek götürmeye çalışan insanların hakkını yiyorsa haram zıkkım katran olsun. Bu dünyada cehennemi yaşasın.
Dostum bu dünyada akıllanmayacak tek topluluk af edersin akp lilerdir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,193
Üyeler
150,416
Son üye
kabasaqal34
Top Bottom