Neler Yeni

Akbank ile yaşadığım sorunlar hakkında yardım

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Konuyla alakalı sorum yeşil olan kısım ana sorumdur diğer sarı kısım sorunu anlattığımdır bilginize​

12.01.2023 tarihinde akşam 23.00 sularında akbanktan kredi kartı başvurusunda bulundum 13.01.2023 tarihinde bu işlem onaylandı öğlen 12.17 de şubeye gidip kartımı aldım eve geldiğimde kartın axess gold olduğunu ve 260,5 TL yıllık kart ücreti olduğunu öğrendim. Benim amacım tamamen bireysel hesabımla (gün içerisinde hesabım tamamen üniversite öğrencisi hesabı oldu detaylar ilerde) kampüs kartına başvurmak ve itopya gibi firmalardan +3 +4 taksitlerden yılda sadece 50 TL vererek yararlanmaktı. Daha sonrasında bankayı aradım durumu izah ettim işte gold kartı iptal edip ona başvurmanız gereken diyen bayan çıktı eh dedim bunu düşüneyim olmadı yılda kazandığım paradan 260 TL yi çıkartıp axess gold müşterisi olurum belki dedim sonra bana verilen limitin 2000 TL olduğu ama diğer bankalardada kredi kartım olduğu için o bankaları kapatıp sadece axess ile çalışmam durumunda 2000 TL kredi kartı limiti çıkabilceğini öğrenince bankayı arayıp axess öğrenciye başvurmak istediğimi söyleyip müşteri danışmanına bağlandım.Tüm olay aslında burda patlak vermeye başladı çünkü hesabıma göre öğrenci gözükmediğimi ve gold kart gibi kartlar alabilceğimi öğrendim öğrenci olduğumu kanıtlamak için şubeye gitmem gerektiğini belge sunmam gerektiğini öğrendim tamam dedim gittim şubeye. Şubedeki müşteri temsilcisine sabah gold kart veren temsilci neden burdasın deyip durumu anlattım ve gel halledelim dedi bende sanıyorumki hesabım normal kalıcak gold kart falan öğrenci karta başvurduktan sonra sıkıntı çıkmıcak meğersem hesabı öğrenci yaparsanız asla gold karta falan sonradan başvuramıyorsunuz. işte müşteri danışmanı kadın bankada halletti başvurdu falan eve döndüm kartın onaylandığını referans kodum falan geldi bankada kart kalmadığı için alamadım 1-2 hafta beklicem gelmesini. akşam 20.00 sularında bankayı aradığımı ve axess goldu iptal ettikten hemen sonra axess free ye geçebilir miyim diye bankayı aradım ve müşteri temsilcisi bana tabii ki hemen hallederiz dedi bende şey sanıyorum hani 260 TL aidat ödemeden miss gibi axess free ye geçicem falan sanıyorum, abi kadın bana onayla onayla dedi onayladım axess goldu kapatmış ilk sonrasında telefona kod geldi müşteri temsilcisi kart başvurusunda buluncak vb vb diye onuda onayladım kadın bana gülerek şey dedi aynen baya gülüyordu bu arada sadece öğrenci kartı çıkartabilirsiniz dedim goldu niye kapattınız o zaman şuan bankamız size sadece bu kartınız için hizmet verebiliyor dedi iyi akşamlar diyip kapattım buraya kadar okuyan herkes için teşekkür ederim şimdi ben hesabımı tekrardan bireysel yapmak için şubeye gidersem eğer bir sorun yaşar mıyım çünkü axess öğrenci kredi kartı bireysel kart olarak geçmiyor ve axess in %99 kampanyalarının hiçbirinden yararlanamıyorum ben sırf gold kartı kullanmak için diğer bankaları kapatmayı düşünürken gold kartımda elimden gitti kredi kartsız kaldım pazartesi şubeye gidip hesabı bireysel yaptırıp tekrardan axess gold a başvurup diğer tüm bankalar ve öğrenci kartını kapattırıp 2000 TL ye kadar limit artırımı talep etmeli miyim yoksa şuan elimde olan kredi kartlarını kullanmaya devam mı etmeliyim ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom